Strona główna / Na czasie / Targeo.pl monitoruje przesyłki pocztowe Speedmail
poniedziałek 08 kwiecień 2013 | Robert Kamiński
Targeo.pl monitoruje przesyłki pocztowe Speedmail
Dzięki dedykowanemu rozwiązaniu przesyłki pocztowe dostarczane przez Speedmail są bezpieczne, a osoby nadzorujące system mają możliwość określenia miejsca pobytu listonoszy i wizualizacji tras, które przebyli.

Indigo Sp. z o.o., operator serwisu Targeo.pl przygotował dedykowaną platformę Speedmail Targeo Report (STR) posiadającą nowoczesne mechanizmy weryfikacji prawidłowości doręczeń przesyłek dostarczanych przez Speedmail.  Aby zoptymalizować proces dostarczania przesyłek, platforma dostarczona przez Targeo pozwala na wizualizację trasy pokonywanej przez listonoszy a także generuje statystyki związane z procesem dostarczenia przesyłek. Narzędzie, bazujące na mapach wykorzystywanych w systemie nawigacji AutoMapa, pozwala również na pozyskiwanie informacji o przyczynach problemów z dotarciem listonosza pod wskazany adres (objazdy, remonty dróg, chodników itp.), jak również umożliwia weryfikację danych teleadresowych.

-„Speedmail jako jedyny operator pocztowy posiada tak dokładne narzędzie do weryfikacji procesu doręczenia, oparte o najbardziej aktualną wersję cyfrowych map” – mówi Janusz Konopka, prezes zarządu Speedmail sp. z o.o. – „Integracja serwisu Targeo z naszym systemem informatycznym to kolejny krok w zapewnieniu najwyższej jakości usług – jesteśmy jedynym operatorem pocztowym w Polsce, który oferuje dostawę przesyłek na terenie kraju w trzy dni robocze.”

Z serwisu Targeo.pl korzystają codziennie setki tysięcy osób, które sprawdzają bieżącą sytuację na drogach, poszukują konkretnego adresu czy też wyznaczają trasę przejazdu. Usługi oferowane przez Targeo dostępne są nie tylko dla prywatnych użytkowników, ale także w rozwiązaniach przeznaczonych dla firm, szczególnie działających w branży logistycznej.

 “- Wdrożenie zrealizowane dla Speedmail i integracja Targeo z systemem operacyjnym Codx PostOffice dedykowanym dla operatorów pocztowych, pozwoli na usprawnienie dostarczania przesyłek pocztowych oraz otwiera nowe możliwości wykorzystania serwisów oferowanych przez Targeo.pl. Pokazuje też, jak wiele nowoczesnych rozwiązań może pojawić się jeszcze na rynku usług pocztowych. ” – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo sp. z o.o.

System Speedmail Targeo Report monitoruje obecnie pracę ponad 700 listonoszy, w ponad 130 największych polskich miastach.

eRKa

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej