Strona główna / Na czasie / Kiano CORE 9.7 – tablet w przystępnej cenie
niedziela 26 maj 2013 | eRKa
Kiano CORE 9.7 – tablet w przystępnej cenie
Tablety na dobre zadomowiły się na naszym rynku. Niestety mnogość tego typu sprzętu sprawia, że wybór tego odpowiedniego jest znacznie utrudniony. Jeśli szukamy tabletu do 1000 zł, ciekawą propozycją może być Kiano CORE 9.7. Dlaczego?
Tagi: tablet, android,

Kiano CORE 9.7 wyposażono w 9,7 – calowy ekran pojemnościowy IPS2, który pracuje z rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli. Dzięki zastosowaniu takiego wyświetlacza jakość obrazu stoi na bardzo wysokim poziomie – widać to na pierwszy rzut oka.

Mocne podzespoły

Podstawą w urządzeniach mobilnych jest dobry procesor, który sprawi, że nie doświadczymy żadnych problemów podczas pracy czy też rozrywki. Za sprawną i szybka pracę urządzenia odpowiada 4-rdzeniowy procesor A31Quad-Core, ARM Cortex A7 o częstotliwości taktowania 1.0 GHz. Kiano Core 9,7 Quad wspierany jest przez 2-gigabajtową pamięć operacyjną RAM. Tablet posiada również moduł sieci bezprzewodowej WiFi w standardzie 802.11 b/g/n, 2-megapikselowy aparat główny, kamerkę internetową o takiej samej matrycy, port micro USB oraz wyjście HDMI 1.3 1080 Full HD. Cieszy również fakt, że na dane takie jak filmy, muzykę, gry czy inne pliki producent zarezerwował 16 GB pamięci. Dla wymagających istnieje możliwość rozszerzenia pamięci o maksymalnie 32 GB dzięki slotowi kart microSD.

Pojemna bateria

Zaletą Kiano Core 9,7 Quad jest również mocna bateria 8000 mAh, która pozwoli na długie godziny rozrywki z urządzeniem, bez obaw o szybkie rozładowanie akumulatora.

Gdzie kupić?

Tablet możemy zakupić w sieci sklepów Alsen – zarówno w salonach jak i w sklepie internetowym w cenie 979 zł.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej