Strona główna / Na czasie / GALAXY Note 8.0 dostępny w Polsce
czwartek 13 czerwiec 2013 | eRKa
GALAXY Note 8.0 dostępny w Polsce
Samsung GALAXY Note 8.0 to pierwszy na świecie 8-calowy tablet wyposażony w precyzyjny rysik S-Pen.

Tablet Samsung GALAXY Note 8.0 to kolejna propozycja z serii wielofunkcyjnych urządzeń wyposażonych w rysik. Pozwala na odtwarzanie filmów Full HD i muzyki w większości popularnych formatów (także bezstratnym FLAC), czytanie elektronicznych książek i publikacji, korzystanie z poczty elektronicznej, przeglądanie Internetu i wygodną pracę. GALAXY Note 8.0 gwarantuje wydajne współdziałanie wielu aplikacji jednocześnie. Pozwala przy tym na wykonywanie połączeń głosowych, czyli może być wykorzystywany jak bardzo duży smartfon, co jest unikalną funkcją w tej klasie urządzeń. Natomiast inteligentny i precyzyjny rysik S-Pen dodaje tabletowi funkcjonalność tradycyjnego papieru i długopisu, a pakiet narzędzi i szablonów S Note, umożliwia tworzenie, edycję, zarządzanie i udostępnianie różnych typów dokumentów.

Innowacją zastosowaną w GALAXY Note 8.0 jest tryb czytania (Reading Mode), przystosowujący ekran urządzenia specjalnie do wyświetlania e-booków. A gdy znudzi nam się czytanie i granie w gry, możemy wykorzystać tablet jako uniwersalny pilot, który steruje domowym telewizorem lub dekoderem. GALAXY Note 8.0 został wyposażony także w wiele innych, przydatnych funkcji, takich jak np. możliwość podzielenia 8-calowego ekranu na okna i uzyskania łatwego dostępu do wielu aplikacji jednocześnie, czy Air View ułatwiająca podgląd plików i katalogów już po zbliżeniu rysika do ekranu. Najnowsze wersje gier i aplikacji dla Note 8.0 można pobierać ze sklepu Samsung Apps.

Inteligentny asystent

Dzięki płaskiej i kompaktowej budowie GALAXY Note 8.0 doskonale nadaje się dla wymagającego i aktywnego użytkownika. Jedną z możliwości tego urządzenia jest przechowywanie prywatnych i służbowych danych lokalnie w urządzeniu, na karcie pamięci lub w chmurze oraz wydajne zarządzanie treściami, dzięki czemu tablet staje się idealnym, poręcznym organizerem. Praktyczne szablony S Note i usługa S Planner ułatwiają wykonywanie codziennych czynności – tablet może służyć jako notatnik do zapisywania listy rzeczy do zrobienia, jako kalendarz lub pamiętnik.

Nowa era S-Pen

Rysik S-Pen został zaprojektowany od nowa, aby stał się jeszcze bardziej dokładny i pomocny dla kreatywnych użytkowników. S-Pen chowany jest we wnętrzu GALAXY Note 8.0 i stanowi rozszerzenie urządzenia. Jego wysunięcie powoduje automatyczne uruchomienie innowacyjnych funkcji, takich jak Pen Detection (przydatne menu podpowiedzi) czy Page Buddy (intuicyjne uruchamianie ostatnio używanego ekranu domowego S Note). Funkcja S-Pen Gesture zapewnia łatwą edycję i przycinanie obrazów i treści, a Paper Artist i Photo Note umożliwiają kreatywną personalizację fotografii. Rysik gwarantuje jeszcze większą dokładność zamiany pisma ręcznego na tekst. Współpracujący z nim pakiet Productivity Tools pozwala na rozpoznawanie formuł i kształtów. Ponadto użytkownik może – dzięki technologii WACOM – korzystać z rysika S-Pen do obsługi przycisków menu / cofnij znajdujących się na urządzeniu.

Sugerowane ceny detaliczne Samsung GALAXY Note 8.0: 1599 zł (wersja WiFi) i 1999 zł (wersja GSM).

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej