Strona główna / Na czasie / MOBILKING - nowy operator komórkowy
poniedziałek 25 luty 2008 | Cezary Tchorek-Helm
MOBILKING - nowy operator komórkowy
Dzisiaj  do sprzedaży trafiły pierwsze partie zestawów startowych MOBILKING – nowego operatora telefonii komórkowej. MOBILKING to proste i jasne zasady, stałe stawki do wszystkich sieci oraz dużo sportu i mocnej, męskiej rozrywki.

Start od 20 zł

Nowy operator adresuje ofertę do każdego kto lubi sport, męską przygodę i dobrą rozrywkę. Oczywiście nie tylko mężczyźni korzystający z usług MOBILKING będą mogli sprawdzić najnowsze wyniki ulubionej drużyny, pośmiać się z dowcipów, ściągnąć filmiki i animacje czy poznać stawki i porady bukmacherskie.  Pakiet startowy dostępny będzie w cenie 20 zł. Każdy zawiera smycz do telefonu, metalowe pudełko na papierosy, wodoodporną naklejkę, brelok do kluczy, plakat z piękną kobietą i kartę SIM z 20 zł do wykorzystania na rozmowy i inne usługi mobilne.

W ciągu najbliższych tygodni będą one dostępne w ponad 20 tysiącach punktów sprzedaży, między innymi w sklepach sieci Żabka, kioskach współpracujących z firmą Kolporter i komisach z telefonami obsługiwanych przez Connex. Finalizowane są kontrakty z kolejnymi partnerami.

Każdorazowe doładowanie w sieci MOBILKING przedłuża ważność konta o 3 miesiące na rozmowy wychodzące i o kolejne 3 miesiące na rozmowy przychodzące. Konto będzie można doładować elektronicznie o 10, 20 oraz 50 zł, a także przez karty – zdrapki za 20 i 50 zł.

„To dobry dzień dla wszystkich prawdziwych facetów. W końcu na rynku pojawia się operator komórkowy myślący tylko o nich. MOBILKING spełnia oczekiwania prawdziwych mężczyzn. Do końca roku chcemy uszczęśliwić 200 tysięcy z nich” – mówi Tomasz Rudnicki, Dyrektor Zarządzający MOBILKING.

Za 50 groszy do wszystkich sieci

Połączenia w MOBILKING kosztują 50 gr / min do wszystkich sieci – jedna, stała stawka pre-paid. Umożliwia to lepszą kontrolę nad budżetem. Operator wciela w życie proste, męskie zasady – zawsze gra fair i mówi wprost o wszystkich kosztach. SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci to odpowiednio 15 i 50 groszy, a opłata za transmisję danych – 50 gr/100kB.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej