Strona główna / Na czasie / 100 tysięcy użytkowników programu AutoRadar
niedziela 09 luty 2014 | erka
100 tysięcy użytkowników programu AutoRadar
Zaledwie miesiąc czasu potrzebował program AutoRadar, by zdobyć ponad 100 tysięcy użytkowników. To jedna z najszybciej rosnących e-społeczności w Polsce.

AutoRadar, czyli radar na radary opracowany przez producentów AutoMapy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich kierowców. W nieco ponad miesiąc po premierze korzysta z niego ponad 100 tysięcy polskich kierowców informujących się wzajemnie o tym, gdzie znajduje się patrol policji lub GITD, gdzie dokonywany jest pomiar prędkości, czy dany fotoradar jest aktywny a także, gdzie można spędzić długie minuty w korku.

- „AutoRadar przebojem wdarł się na polski rynek aplikacji samochodowych. Jak pokazują dotychczasowe wyniki, polscy kierowcy potrzebują skutecznego i sprawnie działającego narzędzia do wymiany informacji drogowych pomiędzy sobą. Dlatego też funkcje dostępne w AutoRadarze pojawią się także w AutoMapie.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy - producenta AutoRadaru. AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy- najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Korzystając z aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiadują się i wymieniają informacjami m.in o tym:

• gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu

• czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar

• gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe

• gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości

• gdzie jest korek lub wypadek

•czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami  

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez legendę polskiego sportu motorowego - Krzysztofa Hołowczyca.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej