Strona główna / Na czasie / Internet Power LTE - bez limitu?
wtorek 03 czerwiec 2014 | Robert Kamiński
Internet Power LTE - bez limitu?
Brzmi ciekawie? Plus i Cyfrowy Polsat, wprowadzają ofertę, w której korzystanie z Internetu LTE będzie nielimitowane i to przez cały czas trwania umowy! Niby tak, ale jest haczyk...

Według zapewnień operatora mobilny Internet LTE nie będzie ograniczony wielkością pakietu danych przez całą długość umowy. Brzmi ciekawie, w praktyce jednak nie jest tak dobrze. LTE sugeruje dużą szybkość transmisji danych, niestety umowa tego nie gwarantuje, a wręcz przeciwnie - są ograniczenia.

  • Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu. Jednak podstawowy pakiet ma ograniczenia (patrz tabela)
  • Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. W klasie MAKSYMALNEJ (abonament za 89,90 zł) jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, w klasie SZYBKIEJ (taryfa za 69,90 zł) – prędkość do 20 Mb/s, a w klasie WYGODNEJ (abonament za 59,90 zł) – do 10 Mb/s.

 

Abonament (e-faktura)

59,90 zł

69,90 zł

89,90 zł

Podstawowy pakiet danych

20 GB

25 GB

30 GB

Internet LTE

BEZ LIMITU

Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu

Wygodna

Szybka

Maksymalna

  • Umowa na 24 miesiące z modemem, routerem oraz innowacyjnym zestawem ODU-IDU do domowego Internetu LTE.

A co jeśli nie ma zasięgu LTE? Klient odejdzie z kwitkiem?

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej