Strona główna / Na czasie / Microsoft udostępnia Office dla każdego i wszędzie
piątek 07 listopad 2014 | Robert Kamiński
Microsoft udostępnia Office dla każdego i wszędzie
Pakiet biurowy Microsoftu będzie dostępny od tej pory dla wszystkich popularnych platform (iOS, Android) za darmo! To duży cios dla takich pakietów jak Dokumenty Google czy QuickOffice.

Od dzisiaj użytkownicy iPhone’ów i tabletów opartych na Androidzie mogą korzystać z tych samych możliwości i interfejsu, którymi już cieszą się osoby z pakietem Office dla iPada. Teraz niemal wszyscy będą mogli wykonywać swoją pracę szybciej i efektywniej. Oto szczegóły ogłoszonych dziś zmian:

 

  • Nowe aplikacje Office dla iPhone (Office for iPhone) Word, Excel i PowerPoint oferują taki sam interfejs jak ma to miejsce w przypadku aplikacji na tablety iPad i są zoptymalizowane dla telefonów iPhone. Użytkownicy mogą pobierać aplikacje już od dzisiaj.

  • Aktualizacja pakietu aplikacji Office dla iPad (Office for iPad) dla Word, Excel i PowerPoint. Użytkownicy mogą pobrać nowe aplikacje już dzisiaj.

  • Wersja testowa aplikacji Office dla Android (Preview Office apps for Android tablet) daje szerokie możliwości aplikacji Word, Excel i PowerPoint użytkownikom tabletów z Androidem. Użytkownicy mogą zapisać się do testów wersji Preview już od dzisiaj. Dostępność przewidywana jest na początku 2015 roku.

  • Więcej Office dla wszystkich. Począwszy od dzisiaj, użytkownicy iPhone’ów, iPadów i tabletów z systemem Android mogą tworzyć i edytować materiały w plikach pakietu Office bez subskrypcji.

 Firma zaprezentowała również nowe informacje o nowym, „zoptymalizowanym pod dotyk” Office dla Windows 10. Szczegóły zostaną przedstawione w późniejszym terminie. 

 Pełna funkcjonalność z Office 365

Klienci otrzymają pełnowartościowy oraz kompletny zestaw funkcji dzięki subskrypcji Office 365, w tym 1TB danych na dysku OneDrive – już wkrótce z nieograniczoną pojemnością. Dzięki subskrypcji, klienci mogą dołączyć do społeczności liczącej ponad 7,1 mln aktywnych abonentów pakietu Office 365 Home i Office 365 Personal oraz odblokować pełną moc Office na każdym posiadanym urządzeniu.

Dostępność

  • Nowe aplikacje Office for iPad i Office for iPhone będą dostępne w 29 językach w 136 krajach. Do zainstalowania aplikacji na iPad lub iPhone wymagany jest iOS w wersji 7.0 lub nowszej.

  • Zainteresowani Office for Android tablet preview mogą się już dziś zarejestrować.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej