Strona główna / Na czasie / Bramki VoIP po 1 zł
środa 16 kwiecień 2008 | Redakcja
Bramki VoIP po 1 zł
W ramach wiosennej odwilży cenowej we FreecoNet pojawiły się promocyjne bramki VoIP, które umożliwiają korzystanie z telefonii internetowej. Urządzenie można nabyć nawet za 1 zł brutto.
Tagi: voip, telefon,

Promocją FreecoNet objęte są bramki VoIP  firmy D-Link DVG-2001S i może je nabyć każdy użytkownik platformy FreecoNet. Wielkość rabatu na promocyjne urządzenie uzależniona jest od wysokości doładowania konta we FreecoNet i stanowi połowę kwoty zasilenia. Poza promocją, bramkę D-Link DVG-2001S można kupić w cenie 99 zł brutto, natomiast otrzymamy ją o np. 25 zł tańszą przy doładowaniu konta FreecoNet kwotą 50 zł. Za symboliczną złotówkę można mieć to urządzenie zasilając konto kwotą od 200 zł wzwyż.

Bramka DVG-2001S umożliwia podłączenie tradycyjnego aparatu telefonicznego do sieci telefonii internetowej. Urządzenie nie posiada blokady i może pracować z dowolnymi operatorami. Warto pamiętać, że środki zgromadzone na koncie FreecoNet nie mają narzuconego okresu ich wykorzystania i nie przepadają, a całą kwotę zasilenia konta we FreecoNet można przeznaczyć na połączenia telefoniczne i usługi dodane. Środki z doładowania na pewno nie znikną szybko – rozmowy pomiędzy numerami zarejestrowanymi we FreecoNet są zawsze darmowe. Natomiast na pozostałe numery FreecoNet ma jedne z najniższych na rynku stawek: Polska stacjonarne 5-9 groszy brutto, komórkowe od 33 groszy brutto, za granicę od 5 groszy brutto.

FreecoNet 2.0

Niedawno uruchomiony FreecoNet 2.0 to zupełnie nowa, prosta i intuicyjna rejestracja, odświeżona witryna i przejrzysty panel użytkownika. Pojawiły się też nowe usługi, jak darmowa poczta głosowa z możliwością odsłuchania pozostawionych wiadomości przez telefon lub w panelu użytkownika. Wiadomość może być także przesłana w postaci pliku dźwiękowego na wskazany adres e-mail. Click2dial pozwala z kolei inicjować połączenia z panelu FreecoNet – wystarczy kliknąć i dzwoni telefon użytkownika oraz u wybranego abonenta. FreecoNet 2.0 to platforma telekomunikacyjna dla użytkowników indywidualnych i małych firm, która integruje rozwiązania wielu operatorów i dostępne na rynku technologie telekomunikacyjne (VoIP, PSTN, GSM). FreecoNet umożliwia darmowe rozmowy telefoniczne pomiędzy abonentami różnych operatorów, jeśli tylko zarejestrowali oni swoje numery telefonów we FreecoNet.

TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet

Na TelArenie kilku niezależnych operatorów rywalizuje ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw innowacyjnych usług dodanych dla biznesu (m.in. IVR, CallCenter) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel www.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej