Strona główna / Na czasie / Polskie drogi wciąż w budowie!
czwartek 12 marzec 2015 | Robert Kamiński
Polskie drogi wciąż w budowie!
Polskie drogi są cały czas w budowie, a na kierowców wciąż czekać będzie wiele zmian w organizacji ruchu - wynika z analizy najnowszych map opracowanych przez AutoMapę.

Zamieszanie na warszawskich drogach związane z zamknięciem Mostu Łazienkowskiego, czy remontem Trasy Toruńskiej pokazało, jak ważne w nawigacji są aktualne mapy i możliwość szybkiej reakcji na zmiany w organizacji ruchu. Aktualne mapy i możliwości techniczne sprawiły, że AutoMapa, jako pierwsza i przez długi czas jedyna nawigacja AutoMapa zamknęła dla ruchu kołowego Most Łazienkowski w chwilę po jego fizycznym wyłączeniu z ruchu. W najnowszych mapach 1502 uwzględniono nie tylko zmiany, które już nastąpiły w organizacji ruchu w tym rejonie, ale również możliwe przyszłe zmiany, które czekają na kierowców w związku z planami odbudowy spalonej przeprawy.

Nowe mapy wprowadzają również szereg zmian na drogach i infrastrukturze w całej Polsce. Wszystkie zmiany, które zaszły na drogach krajowych: 8, 12, 14, 74 i 83 w rejonie województwa Łódzkiego znalazły swoje odzwierciedlenie w AutoMapie. Mieszkańcy Śląska i podróżujący po tym terenie znajdą zaktualizowaną, kompleksową bazę adresową. Podobna zmiana dotyczy również Zielonej Góry i okolic.

Od wielu lat jednym ze znaków rozpoznawczych AutoMapy są trójwymiarowe wizualizacje budynków, które dostępne były już dla 71 polskich miast. Teraz do grupy miast z budynkami 3D dochodzi Zamość. Jest to największa tego typu baza wśród programów nawigacyjnych!

Najnowsza aktualizacja map pokazuje również, jak wiele odcinków dróg zostanie oddanych w najbliższej przyszłości. Gotowe do udostępnienia w AutoMapie poprzez technologię LiveDrive! w chwili ich rzeczywistego oddania do użytku są m.in:

trasy:
+ S6 Szczecin-Trójmiasto,
+ S19 Lublin-Rzeszów,
+ S2 węzeł Puławska w Warszawie,
+ S5 A2-Bojanowo,
+ S7 odc. Lubień - Rabka,
+ S7 odc. na północny wschód od Krakowa,

obwodnice:
+ Olsztyna,
+ Chełma,
+ północna obwodnica Krakowa i jej wschodni fragment
+ północno-zachodnia obwodnica Nowego Sącza,
+ zachodnia obwodnica Zatora

A także
+ północny zjazd z autostrady w Brzesku
+ droga krajowa nr 9 Ostrowiec Św. - Opatów
+ droga wojewódzka 627 Kosów Lacki - Treblinka

Najnowsze mapy dostępne są dla wszystkich platform (Windows, Android i iOS) oraz w serwisie Targeo.pl. Aktualizacje dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników AutoMapy posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową.

Szczegółowa zawartość najnowszych map dostępna jest pod adresem www.AutoMapa.pl/MapyPL

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej