Strona główna / Na czasie / Weź udział w badaniu i zgarnij nagrodę!
środa 18 marzec 2015 | Robert Kamiński
Weź udział w badaniu i zgarnij nagrodę!
W jakim tempie w firmach przyrastają dane? Jakie technologie pamięci masowych są najczęściej wykorzystywane? Jakie czynniki są kluczowe przy wyborze macierzy? Co generuje wzrost zapotrzebowania na pojemności systemów storage’owch?

Fujitsu i Infotarget zapraszają do udziału w badaniu ankietowym „Storage Trends 2015”. Na podstawie jego wyników powstanie specjalny raport omawiający rynkowe trendy oraz wyzwania z jakimi w tym strategicznym obszarze stykają się różnej wielkości przedsiębiorstwa i instytucje. Adresatami badania są profesjonaliści IT - szefowie działów informatycznych, administratorzy IT, architekci, kierownicy departamentów IT, menedżerowie odpowiedzialni za obszar składowania danych, osoby odpowiedzialne za inwestycje IT.

Raport zostanie opublikowany w kwietniu 2015r. Wszyscy uczestnicy badania będą mieli szansę wygrać atrakcyjny i wszechstronny ultrabook Fujitsu LIFEBOOK U904 z procesorem Intel Core i7 i 14-calowym ekranem o imponującej rozdzielczości 3200x1800 pikseli! Wartość rynkowa nagrody to ponad 7000 zł.

Storage Trends

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej