Strona główna / Na czasie / Polska staje się atrakcyjnym miejscem dla potentatów IT
wtorek 13 październik 2015 | Robert Kamiński
Polska staje się atrakcyjnym miejscem dla potentatów IT
8 października 2015 roku miało miejsce oficjalne otwarcie nowego biura Trend Micro w Warszawie. To wyraźny znak, że stajemy się dojrzałym rynkiem - świadomym zagrożeń i poszukującym profesjonalnych rozwiązań.

Strategia rozwoju Trend Micro w Europie Środkowo-Wschodniej zakłada długoterminowe inwestycje w regionie. Organizacja dostrzega wielki potencjał związany z ważnymi trendami w strategiach zarządzania systemami IT, takimi jak outsourcing, wirtualizacja i wykorzystywanie chmury obliczeniowej, które zbiegają się w czasie ze zmianami geopolitycznymi oraz pojawieniem się nowych rodzajów zagrożeń generujących ryzyko dla działalności przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Polski oddział firmy zatrudnia aktualnie 11 osób, od kwietnia tego roku funkcjonuje jako centrala regionalna dla Europy Środkowo-Wschodniej.

Trend Micro chce zwiększyć obecność na rynku, wzmocnić pozycję partnerów handlowych oraz stworzyć silny zespół regionalny. Wobec tego w najbliższym czasie planujemy powiększenie zespołu do 25 pracowników, zatrudniając najlepszych specjalistów – zarówno account managerów pracujących bezpośrednio z klientami, jak i inżynierów dysponujących wysokimi kompetencjami w dziedzinie technologii i biznesu

jarski trend micro

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej