Strona główna / Bezpieczeństwo / Nowa generacja znakomitego menedżera haseł - Steganos 22
poniedziałek 14 wrzesień 2020 | Robert Kamiński
Nowa generacja znakomitego menedżera haseł - Steganos 22
Berlińska firma programistyczna Steganos (www.steganos.com), która specjalizuje się w ochronie danych i prywatności cyfrowej, udostępniła nową generację swojego oprogramowania.

Rdzeniem generacji 22 jest Steganos Privacy Suite 22, który obejmuje oba Steganos Menedżer haseł 22 i Steganos Safe 22. Oba ostatnie programy są nadal dostępne jako oddzielne aplikacje. Steganos oferuje w ten sposób bezpieczną, kompletną ochronę dokumentów, zdjęć i haseł. Wrażliwe dane, takie jak raporty roczne, listy TAN lub zdjęcia z wakacji mogą być wygodnie szyfrowane na komputerze PC, w sieci i w chmurze.

Steganos Privacy Suite 22

Jako główny produkt rodziny produktów Steganos, Privacy Suite 22 zawiera programy Steganos Safe 22 i Steganos Password Manager 22. Dzięki zoptymalizowanej wydajności, Steganos Privacy Suite 22 oferuje obecnie lepszy, kompletny pakiet zabezpieczeń cyfrowych, chroniąc wrażliwe dane wszelkiego rodzaju na komputerze, w sieci lub w chmurze z najnowocześniejszym 384-bitowym szyfrowaniem AES-XEX z akceleracją sprzętową AES-NI. Steganos Safe 22 zapewnia w ten sposób ochronę wszystkich dokumentów cyfrowych, które nie powinny być dostępne dla osób postronnych.

Integracja z niszczarką

Steganos Password Manager 22 łączy wszystkie hasła użytkowników w jednym miejscu i oferuje taką możliwość w razie potrzeby tworzyć bezpieczne hasła. Oprócz lokalnych opcji przechowywania na własnym komputerze, listę haseł można również łatwo przechowywać w chmurze lub na własnym smartfonie. Aplikacja Password Manager pozwala wygodne opcje autouzupełniania dla wszystkich aplikacji i przeglądarek na urządzeniach końcowych. Ponadto generacja 22 oferuje ulepszoną funkcję wyszukiwania, uproszczoną kategoryzację wpisów i zoptymalizowany interfejs użytkownika.

W skrócie:

Automatyczne wypełnianie we wszystkich przeglądarkach dzięki nowym aplikacjom do zarządzania hasłami na iOS i Androida

  • Uproszczona kategoryzacja wpisów
  • Zoptymalizowany interfejs użytkownika z opcjami grupowania
  • Ulepszona funkcja wyszukiwania
  • Wtyczka przeglądarki dla Microsoft Edge
  • Funkcja hasła awaryjnego
  • Nowy pomocnik kopii zapasowych
  • Integracja Steganos Shredder

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej