Strona główna / Bezpieczeństwo / Bezprzewodowa kamera internetowa
piątek 10 październik 2008 | Cezary Tchorek-Helm
Bezprzewodowa kamera internetowa
Firma Cisco wprowadza na rynek najnowszą kamerę IP. Urządzenie oznaczone jako Linksys WVC210 przeznaczone jest dla małych firm. Kamera została wyposażona w rozszerzony zestaw funkcji oraz zaawansowane oprogramowanie do nadzoru wideo dołączone bezpłatnie do każdej zakupionej kamery.

Kamerę Linksys by Cisco WVC210 można bez trudu dostosować do własnych potrzeb. Została ona przeznaczona do zastosowań biznesowych i ochrony, zapewniając małym firmom wydajny system nadzoru i monitorowania o przystępnej cenie.

Komunikacja bezprzewodowa z wieloma funkcjami

Bezprzewodowy model WVC210 przeznaczony do montażu na komputerach biurkowych lub na ścianie umożliwia właścicielom małych firm zdalne monitorowanie i ochronę obiektów
z wykorzystaniem strumieniowej transmisji obrazu i dwukierunkowej transmisji dźwięku oraz powiadomień o wykryciu ruchu przesyłanych w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kamera dla monitoringu

Właściciele małych firm mogą wykorzystać model WVC210 jako urządzenie bezpieczeństwa lub rozwiązanie do zdalnego monitorowania obszarów o dużym natężeniu ruchu lub o zawierających przedmioty o dużej wartości, np. punktów kasowych, frontowych alejek, ramp dostawczych i głównych wejść. Model cechuje się zwiększoną jakością obrazu przy słabym oświetleniu, stanowiąc idealnie nadając się jako rozwiązanie dla hurtowni, biur i pracy w nocy.

”Dzięki wprowadzeniu na rynek modelu WVC210, firma Linksys by Cisco zapewnia małym i średnim przedsiębiorstwom niedrogie systemy zabezpieczeń klasy podstawowej, które są bezkonkurencyjne pod względem zaawansowanych funkcji i możliwości. Wiemy, że właściciele małych firm potrzebują niezawodnych i łatwych w instalacji rozwiązań do ochrony swoich przedsiębiorstw, a połączenie naszego wydajnego oprogramowania do nadzoru i tego modelu kamery umożliwia im to bez ponoszenia nadmiernych kosztów” – powiedziała Marty Wachi, dyrektor marketingu  Linksys by Cisco.

Do 16 kamer łącznie

Do kamery dołączono oprogramowanie LBAVMS16 do nadzoru wideo, które znacząco zwiększa możliwości monitorowania wideo w porównaniu z poprzednimi wersjami, obsługując nadzór równoczesny za pomocą 16 kamer, zarządzanie nimi oraz nagrywanie obrazu za pośrednictwem konsoli do monitorowania.

Kamera WVC210 oraz oprogramowanie LBAVMS16 są już dostępne za pośrednictwem sieci dystrybucyjnych i firm typu VAR.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej