Strona główna / Bezpieczeństwo / Pentagram z Pandą
wtorek 21 lipiec 2009 | Serwis prasowy/E2H
Pentagram z Pandą
Wspólna oferta Panda Security i PENTAGRAM zapewnia użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa w Internecie i sieci Wi-Fi. Oprogramowanie Panda Antivirus Pro jest dołączane do nowych routerów bezprzewodowych marki PENTAGRAM.

Program wyposażony jest w dwukierunkowy firewall, monitor sieci Wi-Fi, odpowiedzialny za ochronę przed intruzami oraz system zapobiegania wtargnięciom, blokujący wszelkie próby wykorzystania luk w zabezpieczeniach komputera.

 

Panda z Cerberusem

Dzięki zapoczątkowanej wiosną br. współpracy pomiędzy Panda Security Polska oraz PENTAGRAM Europe, program zabezpieczający Panda Antivirus Pro jest dołączany do najnowszej linii routerów PENTAGRAM Cerberus. Półroczną wersję rozwiązania Panda Security klienci otrzymają w modelu P6381-3, obsługującym standard "g" oraz P6361, pracującym w najnowszym standardzie "n". Wspólna oferta obu firm zapewnia użytkownikom sieci bezprzewodowych maksymalny poziom bezpieczeństwa w Internecie.

 

Nawiązując współpracę z Panda Security kierowaliśmy się istotą należytego zabezpieczenia łącz naszych klientów. Nasze kompleksowe rozwiązania idealnie komponują się z oprogramowaniem Panda Antivirus Pro. Ten fakt zadecydował o podjęciu współpracy”  - stwierdza  Radosław Majkowski, Product Manager z PENTAGRAM Europe.

 

Panda Antivirus Pro

Jest to program, który kompleksowo chroni komputer przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami internetowymi. Rozwiązanie jest proste i wygodne w obsłudze, ponadto minimalnie wykorzystuje zasoby systemowe komputera. Program zawiera dwukierunkowy moduł firewall oraz monitor sieci Wi-Fi. Panda Antivirus Pro jest oparty na systemie Kolektywnej Inteligencji i Technologiach TruPrevent, dzięki którym skutecznie walczy z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami.

 

„Użytkownicy domowi coraz chętniej wybierają bezprzewodowy sprzęt sieciowy. Powinni jednak pamiętać, że sieci Wi-Fi należy chronić w szczególny sposób, gdyż to właśnie one są niezwykle podatne na ataki cyberprzestępców” - mówi Adam Żelazko, Product Manager z Panda Security Polska.

 

Polska w strefie najwyższego zagrożenia

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej