Strona główna / Bezpieczeństwo / Bank danych dla sektora MSP
środa 29 lipiec 2009 | Serwis prasowy/KwF
Bank danych dla sektora MSP
Urządzenie łączy w sobie funkcje backupu, magazynu (nośnika)  pamięci oraz dodatkowej przestrzeni dyskowej. Obsługuje przy tym najważniejsze platformy systemowe. Jak znalazł dla małego i średniego przedsiębiorstwa.

Nowa seria urządzeń z serii ReadyNAS NVX wchodzi na polski rynek. ReadyNAS to banki danych, dedykowane głównie użytkownikom biznesowym. Dzięki nim w łatwy i pewny sposób zostaną zabezpieczone wszystkie firmowe pliki.

Firmy, które straciły dane poznały wartość archiwum danych

Archiwizacja i przechowywanie danych na komputerach służbowych bywa ryzykowne. Duży problem stanowi niewielka pojemność dysków w komputerach stacjonarnych i przenośnych. Komputery często ulegają uszkodzeniu, co grozi również utratą zapisanych danych. Dlatego, aby uniknąć podobnych sytuacji, warto zaopatrzyć się w takie urządzenie, jak ReadyNAS NVX. Seria NVX to kolejne, innowacyjne urządzenia z rodziny banków danych ReadyNAS dostępne na polskim rynku. Oba modele: RNDX4210 oraz RNDX4410 obsługują każdą z trzech najpopularniejszych platform systemowych: Windows, Macintosh i Linux.

Własny system operacyjny

ReadyNAS NVX posiadają swój system operacyjny RAIDiator, pozwalający na współpracę z Apple Filing Protocol (AFP) oraz Time Machine w systemie Mac OS X Leopard, dzięki czemu istnieje możliwość korzystania z oryginalnych zasobów plików w tych systemach. Dysponują ponadto systemem ochrony danych RAID oraz bardzo praktyczną funkcją ReadyNAS Vault - to właśnie ona sprawia, że nasz „sejf” ma możliwość wymiany plików z internetowymi centrami danych. Oba urządzenia posiadają cztery sloty na dyski twarde. Co ważne - objęte są aż pięcioletnią gwarancją producenta.

Backup danych

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej