Strona główna / Bezpieczeństwo / Panda Security wgrywa w testach
środa 14 lipiec 2010 | Jan Petersen/Panda
Panda Security wgrywa w testach
Firma Panda Security otrzymała najwyższe oceny w najnowszych niezależnych testach porównawczych systemów zabezpieczających. Stosowany przez firmę model ochrony, oparty na technologii Cloud Computing, otrzymał wyróżnienia w opublikowanych ostatnio niezależnych recenzjach dziennikarzy z CNET, PCMag.com i About.com.

W dwóch testach przeprowadzonych w 2010 r. przez niezależną organizację AV-Comparatives.org program Panda Antivirus Pro wykazał wyższą zdolność wykrywania zagrożeń niż główni konkurenci: Symantec, McAfee, Kaspersky, Microsoft, Sophos i inni. W teście ochrony retrospektywnej/proaktywnej przeprowadzonym w maju 2010 r. Panda Antivirus Pro 2010 uzyskał najwyższy wynik pod względem skuteczności ochrony proaktywnej.

To kolejny dobry wynik - Panda Antivirus Pro 2010 uzyskał najlepsze wyniki w teście wykrywania zagrożeń na żądanie wykonanym w lutym 2010 r., wykazując skuteczność wykrywania testowego zestawu próbek na poziomie 99,2%. W innym, podobnym teście porównawczym bezpłatnych programów antywirusowych przeprowadzonym przez magazyn c’t i opublikowanym w maju 2010 r. Panda osiągnęła także najlepsze wyniki w testach wykrywania nowych zagrożeń na żądanie i ochrony heurystycznej/proaktywnej.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej