Strona główna / Bezpieczeństwo / Hardware chroniony
czwartek 19 lipiec 2007 | Cezary Tchorek-Helm
Hardware chroniony
Są tylko dodatkiem do sprzętu i nie maja bezpośredniego wpływu na biznes, funkcjonalności i ochronę danych a jednak są ważne. To opakowania naszego sprzętu – notebooka, telefonu czy PDA.

Sprzęt, archiwizacja i inne

Firma Case Logic zaprezentowała kilka ciekawych nowości w segmencie wyposażenia ochronnego sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń. W ofercie na sezon jesienno-zimowy 2007 możemy znaleźć torbę lub futerał na każdy typ sprzętu użytkowanego w naszym biznesie.

Począwszy od zorganizowanego archiwum – o czym Komputer w Firmie już pisał – poprzez coraz bardziej wykorzystywane biznesowo urządzenia audio-wideo do linii bagażowej. Profesjonalne akcesoria takie jak torby, etui i opakowania do sprzętu foto, audio, DVD i komputerów obejmują w przypadku Case Logic linię ponad trzystu produktów przydatnych profesjonalnie.

Nowocześnie opakowane urządzenia

Projektanci Case Logic wykorzystali najnowsze trendy tworząc zarówno linię biznesową jak i pozostałe produkty. Oryginalne wzory zamieszczone na plecakach z miękkiego materiału dodają im indywidualności, a klasyczna elegancja połączona z ciekawymi rozwiązaniami pomagającymi zachować porządek sprawia, iż teczki z nowej kolekcji stają się w pracy nieodzowne. Torby, futerały i pokrowce są zaprojektowane ergonomicznie i uwzględniają wiele indywidualnych możliwości wyboru. Materiałami stosowanymi są nylon oraz neopren.

Sprawdź czy torba pasuje do notebooka

Wartościowym rozwiązaniem jest dostępny dla klienta użyteczny interfejs – laptop case finder - pozwalający na dobranie futerału do konkretnego urządzenia – notebooka, przenośnego dysku czy innego sprzętu.

Interfejs pozwala na dwojakie poszukiwanie odpowiadającego nam rozwiązania: możemy szukać po typie sprzętu (producenci są chyba wszyscy) i do wybranego urządzenia dopasowywać opakowanie lub (jeżeli nie znajdziemy naszego urządzenia w bazie) spróbować określić rozmiary (3 dane) naszego sprzętu. Jedyna niedogodność to fakt, że wymiary są określane w calach więc należy to (w naszym EU czyli polskim przypadku) przeliczać z centymetrów.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej