Strona główna / Bezpieczeństwo / Nowa Panda Cloud Office Protection 5.50
piątek 22 lipiec 2011 | Informacja prasowa/E2H
Nowa Panda Cloud Office Protection 5.50
Panda Security wprowadziła nową wersję rozwiązania dla partnerów oraz firm Panda Cloud Office Protection 5.50. Nowości to m.in. narzędzia do zdalnej obsługi takie jak TeamViewer, UltraVNC, TightVNC, RealVNC i LogMeln.

Nowa wersja, która oferuje firmom ochronę antywirusową oraz zaporę firewall, obejmuje teraz narzędzia do zdalnej obsługi takie jak TeamViewer, UltraVNC, TightVNC, RealVNC i LogMeln. Nowa funkcja pozwoli administratorom zaoszczędzić sporo czasu, umożliwiając im zdalny dostęp do komputerów zabezpieczanych przez Panda Cloud Office Protection, pod warunkiem że na komputerze będzie zainstalowane narzędzie do zdalnej obsługi. Za jednym kliknięciem użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do komputerów w celu rozwiązania problemu lub dokonania instalacji bezpośrednio z konsoli, bez potrzeby udawania się do klienta i innych utrudnień.

Program Panda Cloud Office Protection

Program Panda Cloud Office Protection, który zdobył niedawno najwyższą ocenę rosyjskiej edycji PC Magazine, to oparta na technologii chmury usługa ochrony punktów końcowych, którą można zarządzać zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą  konsoli internetowej. Rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania serwerów antywirusowych, ponieważ infrastruktura zabezpieczająca jest zlokalizowana w 100% w chmurze. Rozwiązanie może być instalowane zdalnie za pomocą narzędzia do dystrybucji lub zwykłego emaila wysyłanego na komputer, na którym ma być zainstalowana ochrona. Program oferuje możliwość określenia polityki grupowej w celu konfiguracji ochrony, skonsolidowane raporty uwzględniające wszystkie typy złośliwych kodów i zagrożeń sieciowych oraz ujednoliconą, scentralizowaną kwarantannę.

Integrated

Nowa wersja jest w pełni zintegrowana z Panda Cloud Partner Center firmy Panda Security, nową konsolą internetową, która umożliwia partnerom dystrybucyjnym i dostawcom usług zarządzanie bezpieczeństwem i cyklem życia klienta (od okresu próbnego przez zakup po przedłużenie) w prosty i scentralizowany sposób. Ponadto funkcje monitoringu umożliwiają partnerom rozpoznawanie możliwości generowania dodatkowych przychodów i sprzedaży poprzez wskazywanie niezabezpieczonych klientów, stacji roboczych, serwerów itd.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej