Strona główna / Bezpieczeństwo / Bezpłatne oprogramowanie urDrive upraszcza zarządzanie plikami na USB
niedziela 30 październik 2011 | Robert Kamiński
Bezpłatne oprogramowanie urDrive upraszcza zarządzanie plikami na USB
Kingston urDrive przekształca pamięć USB z pasywnej pamięci w aktywne urządzenie magazynowania danych, pozwalające konsumentowi na łatwy dostęp do przechowywanych informacji.

urDrive - bezpłatna wbudowana aplikacja w pamięci USB DataTraveler® umożliwia również organizowanie plików takich jak zdjęcia, muzyka, gry i filmy. Wbudowany przeglądarka zdjęć oraz odtwarzacz MP3 sprawiają, że oglądanie zdjęć i słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bezpieczeństwo

urDrive to także większe bezpieczeństwo. Aplikacja wyposażona została w Norton PC Checkup, czyli narzędzie diagnostyczne firmy Symantec, które pozwala na skanowanie systemu w poszukiwaniu błędów i szkodliwego oprogramowania oraz sprawdza jego wydajność. urDrive posiada również przeglądarkę internetową Maxthon 3. Maxthon 3 oferuje wiodącą w branży prędkość uruchamiania i renderowania szybkości oraz architekturę, która umozliwia użytkownikowi prawdziwie mobilne i bezpieczne surfowanie po Internecie. Wszystkie pliki tymczasowe, historia oraz ciasteczka pozostają na dysku, gwarantując użytkownikowi zachowanie prywatności szczególnie na komputerach publicznych.

“Nawyki konsumentów ewoluują, a urDrive przenosi ich na nowy poziom zaawansowania dzięki pamięci mobilnej – bardziej funkcjonalny i inny niż dotychczas,” mówi Kevin Chapman, dyrektor generalny i vice prezes, Norton Consumer Services. “Zintegrowanie Norton PC Checkup z urDrive pozwala użytkownikowi na aktywne korzystanie z zawartości przy zagwarantowanym dodatkowym bezpieczeństwie. Jesteśmy dumni mogąc być świadkami i częścią ewolucji aktywnych pamięci USB, zawierających Norton PC Checkup, gwarantujący mobilnym użytkownikom spokojny i pewny dostęp do osobistych danych gdziekolwiek są.”

Dane w chmurze

urDrive jest dla konsumentów w każdym wieku, nieważne czy są w pracy, domu czy w podróży. Użytkownicy otrzymują też dodatkowo możliwość składowania danych on-line w zewnętrznej chmurze. Dla rodziny urDrive zapewnia dostęp do najnowszych gier EA™ i PpCap Games. Rodzice mogą odpocząć, pewne, że ich dzieci mogą bezpiecznie surfować po Internecie dzięki aplikacji Fooz Kids. Podróżujący mogą nie tylko oglądać, zarządzać i dzielić się swoimi zdjęciami i video, ale również mieć przy sobie kopie ważnych dokumentów, takich jak choćby paszport.

Aplikacja urDrive dostępna jest bezpłatnie i preinstalowana jest na pendrivach Kingston DataTraveler 109, DataTraveler 101 Generacji 2 (G2) oraz DataTraveler 108, a już niedługo również na DataTraveler Generacji 3 (G3). Urządzenia dostępne są w różnych formach i różnej pojemności od 4GB do 32GB.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej