Strona główna / Chmura / 1000 bezpłatnych minut
poniedziałek 08 grudzień 2008 | Jan Petersen
1000 bezpłatnych minut
Telefonia IP rozwija się. Jeden z operatorów zaproponował właśnie 1000 bezpłatnych minut zaś specjalnie dla małych i średnich firm dostarczane są skompaktowane routery, które zawierają wiele funkcji w jednym urządzeniu. Małe przedsiębiorstwo może liczyć na promocyjną cenę zakupu takiego urządzenia.

Wielofunkcyjny router VoIP FRITZ!Box Fon WLAN 7270 oferowany jest dla firm za równowartość 1 euro u operatora telefonii internetowej iFON. Z kolei bardziej wymagający użytkownicy domowi mogą zakupić urządzenie w promocji z 1000 bezpłatnych minut za jednorazową opłatą 189 euro. Obie promocje potrwają do 31 stycznia 2009 r. i są przygotowane w związku z wprowadzaniem nowego FRITZ!Box na polski rynek.

Router zintegrowany

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm. Integruje wiele urządzeń w jednym: bramkę VoIP, modem ADSL, router, Wi-Fi, stację bazową DECT, faks i automatyczne sekretarki. Urządzenie działa ze zwykłą linią stacjonarną pracującą w standardzie analogowym (PSTN), a także cyfrowym (ISDN).

FRITZ!Box to wszechstronne rozwiązanie: umożliwia połączenie z internetem w prawie każdej technologii sieciowej; obsługuje łącza ADSL wszystkich polskich operatorów (TP SA, Netia, Dialog i innych); umożliwia korzystanie z usług operatorów sieci TV kablowej czy też lokalnych operatorów sieci  LAN.

Dla firm za 1 euro czyli taniej o 248

Nowy FRITZ!Box dostępny jest dla firm w specjalnej promocji wraz z usługą VoIP operatora telefonii internetowej iFON. Wszystkie firmy, które do 31 stycznia 2009 r. podpiszą umowę na 18 miesięcy i wykupią pakiet minutowy za 19 euro/miesiąc mogą nabyć urządzenie za 1 euro brutto.

To pierwsza promocja w Polsce, w której FRITZ!Box można nabyć w tak atrakcyjnej cenie. Oferowany w promocji pakiet minutowy za 19 euro pozwoli każdej firmie na około 800 minut rozmów miesięcznie przez telefonię VoIP.

Promocja dla użytkowników domowych

Najnowszy FRITZ!Box to także ciekawa propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników domowych, którzy z pewnością docenią doskonałą jakość rozmów w jakości HD (zarówno przez linię tradycyjną jak i połączenia internetowe), czy też możliwość podłączenia do domowej sieci i internetu wszystkich komputerów i urządzeń multimedialnych.

W promocji u operatora telefonii internetowej iFON użytkownicy domowi mogą zakupić FRITZ!Box Fon WLAN 7270 wraz z pakietem 1000 minut dostępny jest w cenie 189 euro brutto. Co ważne, urządzenie nie jest zablokowane i może być wykorzystywane także do rozmów przez sieci innych operatorów. Obie promocje są ograniczone czasowo i dostępne od 8 grudnia 2008 r. do 31 stycznia 2009 r. u operatora telefonii internetowej iFON.

Urządzenia FRITZ!Box posiadają pięć lat gwarancji. Producent zapewnia darmowe wsparcie techniczne i aktualizacje.

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 specyfikacja

Szybki WLAN N z automatyczną ochroną  - bezprzewodowy standard IEEE 802.11n (Draft 2.0): idealny dla równoczesnej transmisji danych, głosu i filmów; technologia MIMO (Multiple Input Multiple Output) - poszerza zasięg sieci bezprzewodowej i zwiększa jej przepustowość; połączenie WLAN w częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz ; bezpieczny zaraz po wyjęciu z opakowania, dzięki aktywnemu szyfrowaniu WPA/WPA2

Zintegrowana baza DECT; nowy brzmienie z telefonią HD; łatwa i komfortowa telefonia zarówno przez Internet jak i przez linię tradycyjną (analog i ISDN); zintegrowana stacja bazowa DECT dla nawet sześciu mobilnych urządzeń; do trzech równoczesnych rozmów przy użyciu DECT; przygotowana do nowego, bezprzewodowego standardu DECT CAT-iq

Telefonia HD (High Definition)

Elastyczna konfiguracja - bogate funkcje oprogramowania; wsparcie dla  Annex A i Annex B w jednym urządzeniu  ; dodatkowe zintegrowane funkcje: automatyczna sekretarka, faks, książka telefoniczna, budzik, firewall, kontrola rodzicielska, funkcja VPN, zegar WLAN  i tryb Eco.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej