Strona główna / Chmura / Telefonia IP to również urządzenia końcowe czyli telefony
poniedziałek 08 grudzień 2008 | Stan Praga
Telefonia IP to również urządzenia końcowe czyli telefony
Oprócz możliwości technicznych, najważniejszą cechą urządzeń telekomunikacyjnych jest jakość połączenia. Ma to szczególne znaczenie przy prowadzeniu biznesu, omawianiu szczegółów kontraktów, dostaw itp. Mimo, że telefon jest z nami wszędzie, często nie doceniamy wagi sprawności tego wynalazku oraz jego jakości. W telefonii IP na jakość połączeń, również ma wpływ końcówka - po prostu telefon.

Nowy model telefonu IP zaproponowany przez Veracomp to urządzenie firmy Polycom, SoundPoint IP 450. Trzyliniowy aparat stacjonarny dysponuje technologią Polycom HD Voice zapewniającą wysoką jakość rozmowy. Aplikacje zwiększające wydajność i podświetlany wyświetlacz graficzny o wysokiej rozdzielczości pozwolą na swobodne prowadzenie rozmów przez pracowników biurowych wykonujących wiele telefonów dziennie.

Wysoka jakość i czystość dźwięku

Telefon SoundPoint IP 450 wyposażony jest w technologię Polycom HD Voice, która gwarantuje jakość głosu porównywalną z rozmowami bezpośrednimi. Aparat wyposażono w system eliminacji zakłóceń i echa Acoustic Clarity Technology oraz najlepszy w swojej klasie system odtwarzania dźwięku.

Funkcje i aplikacje ułatwiające obsługę

SoundPoint IP 450 posiada przyjazne menu oraz 17 klawiszy sprzętowych i cztery przyciski programowe wyświetlane na monochromatycznym ekranie LCD o rozdzielczości 256 x 116 pikseli. Funkcje tych przycisków zależą od aktualnej treści. Dzięki wbudowanej mikroprzeglądarce XML, telefon SoundPoint IP 450 udostępnia interfejs graficzny, umożliwiający uruchamianie aplikacji opracowanych przez innych producentów, za pomocą elastycznego i otwartego interfejsu API XML PolycorrTs.

Technologia IP SoundPoint

W świecie opartym na sieci Internet, łączność i współpraca w czasie rzeczywistym stała się czynnikiem krytycznym, decydującym o przetrwaniu firm na rynku. Jako dostawca rozwiązań przesyłania siecią głosu, filmów i danych, Polycom proponuje wielokrotnie nagradzaną technologię telefonii i konferencji IP, która ułatwia użytkownikom współdziałanie i maksymalizowanie wydajności w każdej sieci, w prawie każdym środowisku, w dowolnym miejscu świata.

Specyfikacja modelu SoundPoint IP 450

- Polycom HD Voice - najwyższa jakość głosu;

- wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości; monochromatyczny wyświetlacz graficzny LCD o rozdzielczości 256 x 116 pikseli, z regulowanym podświetleniem oraz obsługą aplikacji i znaków azjatyckich;

 - obsługa aplikacji; wbudowana przeglądarka XML umożliwiająca korzystanie z pakietu Polycom;

- Productivity Suite oraz otwartego interfejsu API przeznaczonego dla aplikacji opracowanych przez firmy trzecie;

- wszechstronne i stabilne współdziałanie; urządzenie może współpracować z szerokim zakresem platform SIP, zapewniając użytkownikom wolny wybór i innowacyjność, z jednoczesnym uproszczeniem dostarczania usług, zarządzania i obsługi.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej