Strona główna / Chmura / DSL - Dobry Szybki Link
poniedziałek 22 czerwiec 2009 | Jakub Krzysztof Szymaniak
DSL - Dobry Szybki Link
Telekomunikacja wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom. Firmy, które szukają oszczędności mogą "odchudzić" koszty funkcjonowania, bez ostrych cięć.  Internet, który jest głównym narzędziem pracy w wielu firmach, kusi coraz niższą ceną.

Korzystna oferta TP, dotyczy usługi DSL, gwarantującej nielimitowany pod względem czasu i ilość przesyłanych danych dostęp do Internetu z  możliwością jednoczesnego korzystania z telefonu i faksu. Mówiąc krótko - zyskujesz sprawne i skuteczne narzędzie do komunikacji z partnerami i klientami. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że porozumiewanie się w dzisiejszych czasach z kontrahentami nie byłoby możliwe bez internetu - ale takiego, który nie jest drogi jak maybach, a ociężały jak czołg. Akcja promocyjna, którą właśnie rozpoczęła Telekomunikacja Polska, polega na obniżeniu miesięcznych opłat abonamentowych za internet DSL oraz zwiększenie maksymalnej prędkości transmisji od abonenta do 512 kbit/s. W ramach promocji abonent, przez okres trzech miesięcy od dnia uruchomienia usługi,  płaci opłatę abonamentowa za opcje dodatkową 1,00 zł netto (1,22 zł brutto). Oferta skierowana jest do abonentów posiadających internet w opcjach DSL 1000 lub DSL 2000.

Co w zamian?

Internet szerokopasmowy DSL tp, pozwala zwiększyć wydajność komunikacji elektronicznej. Dzięki niemu firma może szybko reagować na pytania czy zamówienia, pracownicy mają stały dostęp do serwisów online oraz nieprzerwany dostęp do poczty email. Dzięki temu mogą wynajdywać nowe rynki zbytu i sprawnie komunikować się z klientami. DSL zwiększasz też efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa - transfer dużej ilości danych między np. punktami sprzedaży czy lokalnymi biurami a główną siedzibą znajdującą się w innych miastach lub nawet krajach to bułka z masłem. Nie mówiąc już o tym, że DSL umożliwia przeprowadzanie wideokonferencji, tak więc aby dyskutować i podejmować ważne decyzje przez internet,  nie trzeba ponosić kosztów związanych z podróżą w celu bezpośrednich spotkań.

Korzyści na całej linii

DSL oferuje opcje, dzięki którym komunikacja między tobą a rynkiem i kontrahentami nabierze tempa. Po pierwsze z jednego łącza internetowego może

korzystać wiele osób. Po drugie stały adres IP pozwala uruchomić swój własny serwer oraz zbudować sieć w małej firmie. Po trzecie darmowy hosting (1 GB przestrzeni dyskowej), umożliwi Ci założenie firmowej strony WWW i zapewni jej bezpłatne utrzymanie na serwerach TP. Po czwarte możesz utworzyć dowolny adres WWW czyli domenę internetową, dzięki której bez problemu dasz się odnaleźć  w sieci. Po piąte pakiet e-security z zabezpieczeniami, zapewni ochronę przed próbami włamań z internetu, jak i przed niewłaściwym korzystaniem z systemu. Ponadto zyskasz możliwość podziału przestrzeni dyskowej w dowolny sposób, ochronę antywirusową i ochronę antyspamową. Po szóste elastyczna oferta szyta na miarę potrzeb każdej firmy to możliwość wyboru  węższego lub szerszego dostępu do internetu. Po siódme nie ma ograniczenia kablami, a więc łatwo połączysz komputery w jedną sieć dzięki nowoczesnemu modemowi Thomson SpeedTouch 608 WL, który działa w bezprzewodowej technologii WiFi. Jeśli pytasz "czy stać mnie na to?", odpowiedz sobie na pytanie: czy stać mnie na poniesienie konsekwencji tego przed czym chroni mnie DSL tp i czy to co oferuje DSL tp nie jest warte tych pieniędzy?

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej