Strona główna / Chmura / Dostawca CRM z nową certyfikacją
poniedziałek 10 sierpień 2009 | Serwis prasowy/KwF
Dostawca CRM z nową certyfikacją
Dostawca rozwiązań CRM stosowanych m.in. w telekomunikacji i mediach otrzymał nową, wyższą certyfikację. Firma Outbox, partner amerykańskiego Oracle, jest na polskim rynku  dostawcą rozwiązań CRM dla Telekomunikacji Polskiej.    

Firma Oracle USA podwyższyła status partnerski spółki Outbox do rangi certified partner w zakresie wdrożeń Siebel CRM. Tym samym Outbox znalazł się w elitarnym gronie partnerów Oracle USA.

„To potwierdzenie poziomu naszych kwalifikacji i  umiejętności we wdrożeniach Siebel CRM. Status Certified Partner pozycjonuje nas teraz w grupie partnerów Oracle rekomendowanych do przeprowadzania wdrożeń Siebel CRM – mówi Marcin Ciesielski – członek zarządu ds. Strategii i Rozwoju spółki Outbox.

Telekomy, spółki finansowe, media

Certified Partner to również sposobność na potwierdzenie praktycznych umiejętności poprzez dostęp do narzędzi szkoleniowych oraz ścieżek certyfikacji. Outbox posiada wiele doświadczeń we wdrożeniach systemów CRM (głównie w branży telekomunikacyjnej, finansowej oraz mediach), a rozwiązanie Siebel jest numerem 1 na świecie w swojej klasie.

Wyższą jakość obsługi klientów zapewni Outboxowi możliwość podnoszenia większej ilości tzw. „ticketów” z opisami błędów do aplikacji i baz danych, co pozwoli na znacznie sprawniejsze (tak zwany „wysoki priorytet rozwiązywania”) rozwiązywanie błędów zgłoszonych przez konsultantów z polskiej firmy. Wyższy status to również korzyści wizerunkowe, przedstawiające Outbox jako jednego z najbliższych partnerów amerykańskiego koncernu.

Dostawca TP

Spółka Outbox współpracuje z TP S.A. od 2005 roku. Półtora roku temu podpisała wieloletnią umowę ramową o współpracy z największym polskim operatorem. Jej wartość szacuje się na około 20 miliony złotych. Dotyczy ona min. wsparcia systemów relacji z klientami. Implementując rozwiązania tego typu, Outbox korzysta z oprogramowań opracowanych przez firmę Oracle USA.

Podwyższenie statusu partnerstwa z Oracle USA, które oznacza de facto zwiększenie kompetencyjności w zakresie CRM daje szanse na możliwość otwarcia nowego etapu we współpracy z TP SA. Firma Outbox jest bowiem głównym dostawcą oprogramowania CRM dla całej grupy TP SA jak również wdraża je i odpowiada za jego utrzymanie u największego polskiego operatora.

tp - łącza za grosze

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej