Strona główna / Chmura / Masowe połączenia telefoniczne bez konsultanta(tki)
wtorek 08 grudzień 2009 | Jan Petersen/Freeconet
Masowe połączenia telefoniczne bez konsultanta(tki)
Technologia powoduje, że telefonujący(a) konsultant(ka) staje się kosztowną przeszłością.  Przynajmniej dla przekazania prostych i masowych komunikatów - żeby poinformować swoich klientów o aktualnej promocji, nowościach w ofercie, albo złożyć im życzenia świąteczne. Wystarczy skorzystać z nowej usługi MassDial od FreecoNet.

Dzwoni na dowolną liczbę numerów „na raz”

Mass Dial umożliwia zestawianie połączeń na dowolną liczbę numerów jednocześnie i odtworzenie wcześniej przygotowanego komunikatu. Aby skorzystać z tej usługi, należy wcześniej założyć konto we FreecoNet, a następnie - z poziomu dostępnego przez Internet panelu użytkownika - poprosić o uruchomienie MassDial. Kiedy już usługa zostanie aktywowana, trzeba wgrać w panelu przygotowaną wcześniej bazę numerów telefonów i plik z nagranym komunikatem. Wiadomość może też zostać odczytana przez dostępny we FreecoNet syntezator mowy. Decydując się na tę drugą opcję, wystarczy tylko wpisać tekst w odpowiednim polu w konsoli MassDial. Komunikat można personalizować dla każdego numeru telefonu.

Usługa zintegrowana z systemem firmy

Usługę MassDial od FreecoNet wyróżnia jeszcze to, że został do niej udostępniony interfejs programowania aplikacji, czyli tzw. API. Pozwala to na integrację dowolnych zewnętrznych systemów, np. CRM, z platformą FreecoNet i wzbogacenie ich np. o możliwość wykonywania połączeń masowych.

„Dla tworzonej kampanii telefonicznej można także m.in. określić dni i godziny wykonywania połączeń oraz sposób ponawiania połączeń, jeżeli rozmówca nie mógł odebrać telefonu. Jednocześnie można też wskazać numer telefonu, na jaki ma zostać przekierowane połączenie (np. do Call Center), jeśli rozmówca będzie zainteresowany reklamowaną ofertą. Potem można już zaczynać kampanię. Śledzenie przebiegu akcji umożliwiają rozbudowane raporty, które pokazują dokładny status wykonywanych połączeń. Cena usługi to 149 zł brutto na miesiąc, do czego należy doliczyć koszt połączenia. Dla przykładu minuta odsłuchanej przez odbiorcę wiadomości na terenie Polski kosztuje 5 groszy brutto” - mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet.

Przenieś stacjonarny do VoIP

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej