Strona główna / Chmura / FreecoNet w telefonach Nokia
sobota 20 listopad 2010 | Robert Kamiński
FreecoNet w telefonach Nokia
FreecoNet stał się rekomendowanym operatorem VoIP w telefonach komórkowych Nokia z systemem operacyjnym Symbian S40. To efekt współpracy nawiązanej niedawno przez Nokię i FreecoNet.

Po wprowadzeniu FreecoNet do telefonów Nokia jego użytkownicy mogą łatwo skonfigurować swój aparat do dzwonienia za pośrednictwem telefonii internetowej. Jest to istotna informacja dla tych klientów, którzy chcą korzystać z VoIP w telefonach komórkowych.  Wystarczy, że z listy w telefonie wybiorą swojego operatora, a następnie wpiszą login i hasło do platformy. Możliwość dostępna jest zarówno dla użytkowników oferty FreecoNet, jak i Tlenofon, z której korzystają użytkownicy niedawno przeniesieni na platformę FreecoNet. Pojawienie się operatora w telefonach Nokia poprzedziły liczne testy, które gwarantują bezproblemowe wykonywanie połączeń i korzystanie z usług dodanych.

Opcja szybkiej konfiguracji została wprowadzona we wszystkich telefonach Nokia, które udostępniają funkcjonalność VoIP. Z telefonii FreecoNet już teraz mogą korzystać właściciele takich modeli, jak: Nokia 6300i, Nokia 6260 slide, Nokia X3-02 Touch and Type, Nokia C3-01 Touch and Type.

„Niezwykle cieszy nas nawiązana współpraca z centralą Nokii. Jesteśmy drugim operatorem na świecie, który znalazł się na liście rekomendowanych usługodawców VoIP. Towarzystwo Gizmo5 - telefonii internetowej Google - z pewnością jest dla nas wyróżnieniem” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet Tlenofon SA.

Z okazji pojawienia się FreecoNet w telefonach Nokia, operator uruchomił nową promocję. Umożliwia ona zakup Nokii X3-02 w cenie 639 zł brutto. Do pakietu dodatkowo dołączonych jest aż 100 darmowych minut na rozmowy we FreecoNet. Szczegóły promocji dostępne są na stronie FreecoNet.

Przeczytaj jak skonfigurawać VoIP w telefonach NOKIA E-series 

Wprowadzenie FreecoNet do urządzeń Nokia jest kolejnym ważnym krokiem związanym z udostępnianiem usług VoIP w telefonach komórkowych. Pod koniec września br. operator rozpoczął współpracę z firmą Acrobits, która dzięki swojej aplikacji umożliwia prowadzenie rozmów za pośrednictwem FreecoNet w urządzeniach mobilnych Apple.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej