Strona główna / Chmura / Vanberg Systems
środa 20 lipiec 2011 | Komunikat prasowy
Vanberg Systems
Działająca w grupie Aiton Caldwell marka Vanberg Systems - dostawca zintegrowanego rozwiązania telekomunikacyjnego, nawiązała współpracę z C&C Partners Telecom.

W ramach współpracy Spółka C&C Partners Telecom dostarcza Vanberg Systems zaawansowane bezprzewodowe systemy telekomunikacyjne wraz z autorskimi rozwiązaniami z zakresu Polycom KIRK – systemem i urządzeniami technicznymi umożliwiającymi wdrożenie usługi telefonii bezprzewodowej w ramach rozwiązania Vanberg Systems. Ponadto Spółki prowadzą działania w obszarze projektowania rozwiązań z wykorzystaniem telefonii bezprzewodowej.

„Współpraca z C&C Partners Telecom to kolejny krok w budowaniu wysokiego poziomu jakości naszych usług, jak i przewagi konkurencyjnej. W ramach Programu Partnerskiego, jak również codziennej współpracy biznesowej, poszukujemy partnerów o bogatym doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej wyróżniających się nienaganną opinią na rynku, wysoką jakością oferowanych usług, solidnością oraz prowadzeniem etycznych działań posprzedażowych. Spółka C&C Partners Telecom spełnia powyższe kryteria” – powiedział Michał Pietrus, Kierownik Projektu Vanberg Systems, Aiton Caldwell SA.

  • C&C Partners Telecom to wiodący dostawca specjalistycznych systemów telekomunikacji, teleinformatyki i zabezpieczeń oraz wyłączny dystrybutor urządzeń Polycom KIRK na polskim rynku. Spółka należy do międzynarodowej grupy TKH specjalizującej się w rozwoju i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie informacji, telekomunikacji, elektrotechnicznego engineering’u  i  produkcji przemysłowej.
  • Vanberg Systems to jedna z marek Aiton Caldwell SA – lidera telefonii VoIP i telekomunikacyjnych rozwiązań SaaS w Polsce. To pierwszy na rynku zaawansowany i kompleksowy system telekomunikacyjny dla firm, zastępujący dotychczasowe, mniej efektywne i droższe rozwiązania, dostępne u różnych dostawców. Vanberg Systems to operator telekomunikacyjny, nowoczesne usługi centrali telefonicznej oraz zaawansowane urządzania dostępne u jednego dostawcy, z jednym punktem serwisu i jedną fakturą.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej