Strona główna / Chmura / Lepiej wirtualizują
wtorek 15 maj 2012 | Cezary Tchorek-Helm/HP
Lepiej wirtualizują
HP poinformował o rozpoczęciu programu HP Get Virtual Guarantee, który umożliwi klientom zwiększenie zwrotu z inwestycji w wirtualizację serwerów. Będzie to możliwe dzięki podwojeniu wydajności maszyn wirtualnych na serwerach fizycznych, które współpracują z systemami HP 3PAR Storage w środowiskach VMware.
Tagi: hp, wirtualizacja,

Zakwalifikowani uczestnicy tego programu mogą osiągnąć co najmniej dwukrotny wzrost gęstości serwerów wirtualnych, podwajając jednocześnie wydajność maszyn wirtualnych na serwerach fizycznych. Ułatwi im to obniżenie kosztów szybko rozwijających się środowisk wirtualizacyjnych VMware. W przypadku nie uzyskania zakładanego wzrostu gęstości serwerów wirtualnych, HP zapewni klientowi pojemność dysków, powiązane z nim oprogramowanie HP oraz wsparcie potrzebne do osiągnięcia gwarantowanych rezultatów.

  • HP 3PAR Storage, główny komponent HP Converged Infrastructure, oferuje dużą wydajność pamięci masowej w przypadku nieprzewidzianych obciążeń, które zwykle mają miejsce w środowiskach serwerów wirtualnych oraz publicznych, prywatnych i hybrydowych środowiskach cloud computing. System HP 3PAR Storage jest zintegrowany z technologiami VMware vStorage i połączony z unikatowymi funkcjami wbudowanymi, jak HP 3PAR Gen4 ASIC, automatyczne wyrównywanie obciążenia, technologia wide striping oraz architektura klastrowa Mesh-Active. Umożliwiają one utrzymanie najwyższych poziomów wydajności infrastruktury po wprowadzeniu nowych serwerów wirtualnych.

Dostępność programu

Program HP Get Virtual Guarantee jest dostępny dla klientów na całym świecie za pośrednictwem HP lub jego autoryzowanych partnerów handlowych. Aby zakwalifikować się do tego programu, firma musi zakupić system HP 3PAR Storage z oprogramowaniem HP 3PAR Optimization Suite Software do automatycznego wyrównywania obciążenia oraz oprogramowanie HP 3PAR System Reporter. Wymagany jest również system VMware vSphere wersja 4.1 lub nowsza.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej