Strona główna / Chmura / Super Księgowa
poniedziałek 21 lipiec 2014 | Robert Kamiński
Super Księgowa
Jeśli jesteś jednym z tych przedsiębiorców, którzy uważają księgowość za zło konieczne, z pewnością polubisz Super Księgową.

Chyba nikt z przedsiębiorców nie pała sympatią do księgowości - to bezpośredni styk z urzędem skarbowym. Zatem źródło potencjalnych problemów, których każdy chciałby się pozbyć.

Niektórzy stosują metodę "zrób-to-sam" - osobiście, albo przy pomocy etatowej księgowej. Inni zlecają obsługę księgową na zewnątrz czyli korzystają z outsorcingu. W tym drugim przypadku koszt jest niższy, pozostaje jednak mitręga ze zbieraniem dokumentów i dostarczaniem ich do biura księgowego.

Można zrobić to inaczej - w ramach abonamentu wynająć Super Księgową, która zajmie się wszystkim, również optymalizacją kosztów. Niezbędne deklaracje dotrą do urządu we właściwym terminie, co więcej Super Księgowa może również zrealizować przelewy w imieniu przedsiębiorcy. A gdyby pojawił się problem firma bierze na siebie "dyskusje" z urzędem.

Super Księgowa to prosta w obsłudze aplikacja internetowa (oferowana klientom Orange na preferencyjnych warunkach), dzięki której samodzielnie (ale z pomocą ekspertów odpowiadających na twoje pytania) albo nawet zupełnie bez wysiłku zapanujesz nad fakturami, kosztami i podatkami. SuperKsięgowa w podstawowej wersji (Premium) pozwala na szybkie i proste księgowanie wydatków i przychodów za pomocą przeglądarki WWW. Jeśli masz wątpliwość, możesz zadać pytanie, na które odpowiedzą doświadczeni specjaliści od rachunkowości.

Chcesz czuć się bezpieczniej?

W drugim wariancie (Smart) wprowadzasz jedynie dokumenty - księguje je licencjonowana księgowa biorąc za to pełną odpowiedzialność. To ona reprezentuje twoją firmę przed urzędem skarbowym. Dla wygodnych jest wariant Comfort, w którym kurier raz na miesiąc odbiera dokumenty, a reszta dzieje się już sama (tak jak w wariancie Smart).

Masz ekspertów do dyspozycji

SuperKsięgowa tylko wygląda na prostą - tak naprawdę za wszystkim stoi sztab specjalistów od rachunkowości, którzy dbają o prawidłowe prowadzenie księgowości. System oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dane są szyfrowane i przechowywane na serwerach z mechanizmem wykonywania kopii zapasowej (co 1 minutę). Księgowi mają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 6 mln zł.
Inaczej niż w przypadku tradycyjnej księgowości, cały czas masz dostęp do wszystkich dokumentów. Nie tylko na swoim komputerze, ale i przez przeglądarkę WWW na dowolnym, innym pececie, a nawet za pomocą aplikacji mobilnej na Androida lub Windows Phone.
Usługa jest dostępna w ramach stałego, miesięcznego abonamentu bez dodatkowych, niespodziewanych kosztów.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej