Strona główna / Biznes / Agora sprzedaje reklamy w MSN.pl
wtorek 20 maj 2008 | Cezary Tchorek-Helm
Agora sprzedaje reklamy w MSN.pl
Agora została wyłącznym dystrybutorem powierzchni reklamowej w polskich serwisach Microsoft: MSN (www.msn.pl) i Windows Live. Portal MSN.pl w pełnej wersji zostanie zaprezentowany internautom 24 czerwca 2008 roku.

Wersja beta portalu MSN.pl ruszyła w lutym br. i od tego czasu była systematycznie           rozbudowywana. Agora zyskała wyłączność na sprzedaż powierzchni reklamowej w portalu MSN.pl oraz w innym produkcie firmy Microsoft, Windows Live, który rozszerza możliwości systemu Windows poprzez pakiet darmowych usług służących do komunikacji (m. in. poczta elektroniczna, komunikator) oraz współdzielenia informacji (np. zdjęcia, blogi).

„Bardzo nas cieszy rozszerzenie współpracy z globalnym partnerem, które pozwala nam rozwijać strategiczną i długofalową współpracę oraz świadczy o zaufaniu jakim nas darzy” - mówi Tomasz Józefacki, dyrektor Pionu Internet Agory.

Michał Kostrzewa, Country Manager MSN.pl - komentuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze możemy rozwijać obustronnie efektywną współpracę z tak renomowanym partnerem medialnym, jakim jest Agora. Decyzja Agory o rozpoczęciu sprzedaży reklam jest dla portalu MSN.pl - będącego obecnie jeszcze w fazie testów - bardzo pozytywnym biznesowym prognostykiem na  przyszłość i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy współpracować ze sobą biznesowo, zarówno od strony kontentowej, jak i reklamowej”.

Agora udostępnia MSN.pl od początku jego istnienia w Polsce informacje o wydarzeniach w kraju i na świecie z serwisu Wiadomosci.Gazeta.pl, zapowiedzi filmów i wydarzeń kulturalnych z Cojestgrane.Gazeta.pl oraz informacje z serwisu muzycznego Infomuzyka.pl. Serwisy Sport.pl i Gospodarka.Gazeta.pl pojawiają się na MSN w oryginalnych szatach graficznych, z nagłówkiem i stopką MSN.

      

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej