Strona główna / Biznes / EURA7 stawia na dostępność
wtorek 27 maj 2008 | Redakcja
EURA7 stawia na dostępność
Agencja interaktywna EURA7 uruchomiła nową wersję firmowej witryny internetowej. Serwis ma stanowić przejrzyste źródło informacji o firmie i jej ofercie. W tym celu  wykorzystano szereg rozwiązań optymalizujących dostępność strony.

W serwisie eura7 można znaleźć informacje o agencji, jej ofercie oraz  portfolio. Zrealizowane projekty zostały przedstawione w formie case study, z wykorzystaniem multimedialnych wizualizacji.

Prezentacja agencji została wykonana z użyciem krótkich filmów wideo. O szczegółach pracy EURA7 opowiadają ludzie ją tworzący. Witryna agencji tym samym potwierdza widoczny trend coraz częstszego stosowania technik wideo w realizacji projektów internetowych.

W celu dotarcia do jak największej liczby odbiorców strona została wykonana z zachowaniem wysokich standardów funkcjonalności i dostępności. Jest czytelna dla osób niewidomych i niedowidzących, co potwierdzają opinie ekspertów.

Strona jest przyjazna dla screenreaderów i co istotne, wygodnie można dotrzeć przy ich użyciu w każde jej miejsce. Podoba nam się zastosowanie możliwości zmiany rozmiaru czcionki, które wchodzi dopiero do użycia jako trend przy projektowaniu stron - dla osób niedowidzących jest bardzo użyteczne. - stwierdza Karol Kozłowski, Jobcoach projektu "The Globe" - inicjatywy mającej na celu zwiększenie szans osób niepełnosprawnych wzrokowo na rynku pracy.

Nowa witryna firmowa EURA7 pokazuje w jaki sposób można wykorzystać możliwości serwisu internetowego w celu usprawnienia komunikacji na linii firma-klient. Strona dostępna jest również w wersji angielskiej.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej