Strona główna / Biznes / Twoje M1 za darmo
wtorek 17 luty 2009 | Grzegorz Miłkowski
Twoje M1 za darmo
2BE.PL rozpoczął nową akcję promocyjną "Wirtualna kawalerka - Twoje M1". Podczas trwania kampanii do każdej objętej promocją domeny, dodawane będzie konto hostingowe gratis.
Tagi: domena, firma, internet,

„Nasza kampania ma na celu popularyzowanie usług hostingowych. Skierowana jest ona głównie do osób, które dopiero zaczynają odkrywać możliwości tkwiące w posiadaniu własnej strony internetowej. Wiele z nich, stawiając pierwsze kroki w sieci, decyduje się na darmowe rozwiązania hostingowe. W takim przypadku użytkownik, niejako „w pakiecie”, otrzymuje pokaźną liczbę reklam, które wyświetlają się na jego stronie. Konto „Twoje M1” pozbawione jest takiego obciążenia, przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczających parametrów, umożliwiających uruchomienie sprawnego serwisu WWW” – wyjaśnia Katarzyna Gruszecka z 2BE.PL.

Strona edukacyjna o hostingu

Pod adresem www.TwojeM1.pl uruchomiona została strona, która – opierając się na analogii do mieszkania  - wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z kontem hostingowym. Funkcję powierzchni przeznaczonej na stronę oraz pocztę pełni tutaj mały salonik, autoresponder to telefon z automatyczną sekretarką, dzwonek do drzwi to powiadomienia Gadu-Gadu oraz SMS, a pełna różnych ubrań szafa, to po prostu aliasy, które użytkownik konta może tworzyć w nieograniczonej ilości.

Wykorzystanie porównania do prawdziwej kawalerki pozwala w prosty i przejrzysty sposób pokazać, że do korzystania z serwera WWW nie potrzebna jest żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy poznać podstawowe założenia jego działania” – podsumowuje przedstawicielka 2BE.PL.

Promocja „Wirtualna kawalerka – Twoje M1” potrwa do 30 kwietnia br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html.

700 tysięcy domen przybyło w Polsce

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej