Strona główna / Biznes / Dzwoń najtaniej przez VoIP
niedziela 23 sierpień 2009 | Serwis prasowy/E2H
Dzwoń najtaniej przez VoIP
Jeżeli dostawcy połączeń czyli operatorzy rywalizują o klienta, który korzysta z jednego usługodawcy oznacza to jedno: najtańsze połączenia. Do tego dochodzi szereg usług biznesowych h takich jak IVR, wirtualny fax czy call center. Dlatego warto zapoznać się z najnowszą ofertą FreecoNet. Jest jeszcze promocja...  

Rozpoczęła się akcja promocyjna „Załóż konto i wygraj”, która zachęca do założenia konta u usługodawcy telefonii internetowej FreecoNet. Działania reklamowe są prowadzone w sieci afiliacyjnej Novem.  

Wylosuj router i telefon IP

Na nowych użytkowników telefonii internetowej od FreecoNet co miesiąc czekają: router AVM Fritz!Box 7270 oraz telefon Gigaset C470IP. Nagrody te będą na początku każdego miesiąca rozlosowywane wśród osób, które założą konto we FreecoNet i doładują je kwotą minimum 25 zł. Do wzięcia udziału w akcji zachęcają banery reklamowe. Będą one emitowane na stronach wydawców z sieci afiliacyjnej Novem, którzy zdecydowali się na przystąpienie do programu partnerskiego FreecoNet. Novem jest także autorem kreacji banerów reklamowych, przygotowanych specjalnie pod promocję. Akcja jest rozliczana jedynie za osiągnięcie wcześniej określonego efektu, którym w tym przypadku jest otwarcie nowego konta we FreecoNet.

Przenieś numer z dowolnej strefy numeracyjnej

Zakładając konto we FreecoNet można albo otrzymać zupełnie nowy numer telefon, albo też przenieść do FreecoNet swój obecny numer z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce.  Po założeniu konta możemy liczyć na darmowe rozmowy telefoniczne z wszystkimi innymi użytkownikami FreecoNet. Najniższe stawki przy połączeniach na numery spoza platformy gwarantuje TelArena – innowacyjny moduł FreecoNet.

Kilku operatorów w kolejce do 1 klienta

Kilku niezależnych operatorów rywalizuje tam ceną o obsługę każdego połączenia i zawsze wygrywa ten, który zapewnia najniższą stawkę w danym kierunku. FreecoNet to również inne, zaawansowane rozwiązania: zestaw innowacyjnych usług dodanych dla biznesu (m.in. IVR, CallCenter, Wirtualny Fax) oraz FreecoNet Mobile dla telefonów komórkowych. Platformę obsługuje się przez intuicyjny panel WWW.

Novem to jeden z liderów polskiego rynku performance marketingu. Firma realizuje dla swoich klientów programy afiliacyjne we współpracy z wydawcami, którzy są zrzeszeni w sieci partnerskiej. Liczy ona ok. 150 tys. witryn internetowych. W każdym z prowadzonych przez Novem programów, wynagrodzenie jest wypłacane jedynie za wcześniej określony efekt. Wyróżnikiem Novem jest też kompleksowa obsługa, jaką firma zapewnia swoim klientom. Obejmuje ona: profesjonalne oprogramowania trackingowe, przygotowanie kreacji oraz dedykowanych stron docelowych, strategiczne doradztwo w rozwoju efektywnego kanału promocji i sprzedaży internetowej.

Praca z domu wspomagana VoIP

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej