Strona główna / Biznes / Platforma komunikacyjna na nowo
niedziela 03 październik 2010 | Informacja prasowa/E2H
Platforma komunikacyjna na nowo
Vercom przedstawił odświeżoną platformę komunikacyjną REDlink. Nowe logo, nazwa i szata graficzna strony internetowej oznacza m.in. niższe ceny za prowadzenie kampanii mailowych, smsowych, głosowych i faksowych.  

REDlink, występująca do tej pory pod nazwą Redlink.pl, to platforma komunikacyjna przeznaczona do wysyłki wiadomości mailowych, smsowych, głosowych oraz faksowych. Obok możliwości personalizacji przekazów, udostępnia także możliwość wykupienia lub wynajęcia baz danych według dowolnie sformułowanych kryteriów. Tak, by dany przekaz reklamowy czy informacyjny trafiał zawsze do właściwego odbiorcy.

REDlink w nowej szacie

Stara strona internetowa wymagała gruntownej przebudowy. Nowa jest nie tylko bardziej przejrzysta, ale i funkcjonalna dzięki nowopowstałym sekcjom, takim jak na przykład case study, baza wiedzy z poradami dla przedsiębiorców czy wykaz branż, w których warto prowadzić działania z wykorzystaniem marketingu bezpośredniego” - mówi Tomasz Pakulski, product manager platformy REDlink.

Ciekawą nowością na stronie jest także licznik, który na bieżąco wskazuje liczbę wiadomości wysłanych za pośrednictwem platformy REDlink - na dzień 27 września 2010 roku było ich już 102 938 120! REDlink pojawił się również na Facebooku.

Kampania głosowa za 3 grosze

Nowa polityka cenowa znosi wcześniejsze opłaty abonamentowe - teraz sumę stałego miesięcznego obciążenia można wykorzystać na realizację wysyłek wiadomości. Do wyboru są trzy pakiety - brązowy, srebrny i złoty, z czego za pierwszy z nich nie jest pobierana żadna stała opłata. Ceny za mailing rozpoczynają się już od 0,5 gr, wiadomości faksowe - 9 gr (strona A4), smsowe - 13 gr, natomiast wysyłkę kampanii głosowej można zrealizować już za 3 gr.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej