Strona główna / Biznes / NetArt daje więcej
środa 23 luty 2011 | Jan Petersen/NetArt
NetArt daje więcej
Użytkownicy usług serwerowych nazwa.pl mogą orzystać z dwa razy większych przestrzeni dyskowych w ramach najpopularniejszych serwerów serii Active oraz nieograniczonego transferu danych. Ponadto,  NetArt udostępnił klientom nową aplikację - Active.blog.
Tagi: www, firma, domena, hosting,

Od wczoraj zarówno dotychczasowi, jak i nowi Klienci mogą korzystać z dwukrotnie wyższej powierzchni dyskowej serwerów:

  • Active – 50 GB (dotąd 25 GB) oraz
  • ActivePro – 100 GB (dotąd 50 GB).
W obu przypadkach zniesiony został limit transferu, co oznacza, że użytkownik będzie mógł przesłać na i z serwera dowolną ilość danych.
Decyzja o podwyższeniu parametrów serwerów oraz zniesieniu limitu transferu podyktowana została potrzebami naszych Klientów. Obecne parametry pozwolą w pełni swobodnie korzystać z nabytych serwerów w wielu obszarach życia. Zarówno zawodowego i firmowego, jako narzędzie do utrzymywania stron WWW, czy platforma komunikacyjna dla pracowników, ale także jako narzędzie do zarządzania w bezpieczny sposób materiałami multimedialnymi (dzięki zastosowaniu Active.photo) oraz prowadzenia blogu.” - komentuje Daniel Kotyras, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt.

Udostępnienie nowych możliwości wykorzystania serwera - tworzenia wirtualnej galerii oraz bloga, wiąże się ze znacznym użyciem powierzchni dyskowej. Nie chcemy, aby nasi Klienci zmuszeni byli wybierać, z jakich udostępnianych przez nas narzędzi dodatkowych mogą skorzystać w ramach posiadanej usługi, lecz mogli swobodnie użytkować każdą z nich. Brak limitu transferu to natomiast pełna swoboda jeżeli chodzi o udostępnianie przechowywanych na serwerze treści.
  • Ponadto od kilku dni wszyscy, którzy posiadają wykupiony w serwisie nazwa.pl hosting bądź domenę, mogą korzystać z narzędzia Active.blog, które pozwala na prowadzenie blogu we własnej domenie. Aplikacja daje niezwykle szerokie możliwości zastosowania zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Korzystając opisywanego narzędzia użytkownik może dostosować swój dziennik internetowy do własnych potrzeb, dzięki dostępności wielu motywów oraz możliwości aktywacji dodatkowych wtyczek. Ponadto narzędzie zintegrowane jest z najpopularniejszym serwisem społecznościowym, co umożliwia dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców.
Niesamowita popularność w naszym kraju platform blogowych, mikroblogowych oraz serwisów społecznościowych wskazuje na chęć dzielenia się pewnymi obszarami swojego życia przez szerokie grono osób. Udostępnione narzędzia pozwalają nie tylko dzielić się własną historią z wieloma odbiorcami, ale także umożliwiają użytkownikom kształtowanie rzeczywistości, w której żyjemy. Prowadzenie bloga może być dziś nie tylko pasją, ale także sposobem na życie i zarabianie.”tłumaczy przedstawiciel NetArt. I dodaje – „Jeszcze nie tak dawno żyliśmy w rzeczywistości komunikacji jednostronnej, w której odbiorca miał ograniczone możliwość komentowania otoczenia czy komunikatów docierających do niego z mediów. Dziś każdy może wyrazić swoją opinię na dowolny temat.”

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej