Strona główna / Biznes / Hosting w trzecim roku za darmo
sobota 20 październik 2007 | Torsten Gustaffson
Hosting w trzecim roku za darmo
Jeżeli twoja firma zdecyduje się wykupić usługę na 2 lata, trzeci rok hostingu dostaje za darmo. Firma OGICOM gwarantuje klientom do 10 GB przestrzeni na wirtualnym serwerze, a także konta e-mail z nieograniczoną liczbą adresów pocztowych wraz z zabezpieczeniami antywirusowymi i antyspamowymi, archiwizacją poczty i pomocą techniczną.
Tagi: msp, internet, www,

Domena i pozycjonowanie WWW taniej

Wybierając promocyjny pakiet hostingowy, klient zyskuje także 50 proc. zniżkę na wszystkie pozostałe usługi OGICOM. Do wyboru są m.in.: domena internetowa - np. nazwafirmy.pl lub nazwafirmy.eu, dzięki której firma może zaistnieć w Internecie; edytor Alestrona.pl – pozwalający bardzo szybko i samodzielnie stworzyć własną stronę WWW; statystyki Gemius – służące do analizy zachowania osób, które odwiedzają firmową stronę WWW; czy pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych – dzięki czemu po wpisaniu w wyszukiwarkach określonych słów kluczowych może się pojawić odnośnik do firmowej strony WWW. Usługi pozycjonowania strony internetowej w czołowych polskich i światowych wyszukiwarkach dotyczy kolejna promocja OGICOM. Polega ona na tym, że zlecając OGICOM usługę pozycjonowania strony na3 kluczowe słowa - kolejne 3 dodatkowe słowa zostaną wypozycjonowane gratis.

Faksy na email

Interesująca jest także promocja na usługę fax2email (otrzymywanie faksów na skrzynkę e-mail). Wirtualny faks w pełni zastępuje tradycyjne urządzenie faksowe, umożliwiając wysyłanie i odbieranie faksów przez e-mail. Usługa – oprócz wygody korzystania i możliwości łatwego archiwizowania faksów - dodatkowo generuje oszczędności na połączeniach telefonicznych, nawet do 73 proc.

OGICOM

Firma  jest jedynym w Polsce dużym dostawcą kompleksowych rozwiązań internetowych i telekomunikacyjnych, działającym w oparciu o sieć sprzedaży bezpośredniej – najwyższej klasy doradców w całej Polsce. Misją firmy  jest zapewnienie klientom najwyższego poziomu jakości świadczonych usług, stały ich rozwój oraz oferowanie najkorzystniejszych na rynku kompleksowych rozwiązań z dziedziny Internetu (m.in. hosting, rejestracja i obsługa domen internetowych, kreacja stron WWW i zaawansowanych sklepów internetowych, usługi e-marketingu.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej