Strona główna / Biznes / Telewizor, notebook lub tablet za abonament telefoniczny
czwartek 03 listopad 2011 | Jan Petersen
Telewizor, notebook lub tablet za abonament telefoniczny
Nowa propozycja wielkopolskiego operatora to mocny akcent na telekomunikacyjnej mapie ofert w Polsce. Teraz wykupując w firmie Inotel pakiet usług, nowi i dotychczasowi klienci dostają do wyboru - netbook, telewizor lub tablet marki Samsung.

Konkurencyjność na rynku usług telekomunikacyjnych rośnie. To dobra wiadomość dla abonentów, którzy mogą przebierać wśród coraz atrakcyjniejszych finansowo i programowo ofert. Ta, która proponowana jest przez wielkopolskiego Inotela to Trójpak Gadżet.

Wybierz sobie prezent

Przy wykupie pakietu usług składającego się z telewizyjnego pakietu cyfrowego, pakietu filmowego, 100-megowego Internetu stacjonarnego, Internetu mobilnego oraz telefonu z pakietem 500 darmowych minut każdy klient - nowy i dotychczasowy - może otrzymać wybrany „gadżet” w specjalnie obniżonej, promocyjnej cenie.

  • Zdecydować się można na:
  • Notebook Samsung N150,
  • telewizor Samsung LE32D550

lub

  • tablet Samsung Galaxy.

Koszty abonamentu to w sumie 199 zł/m-c, choć patrząc na niskie ceny każdego z elementów pakietu, oferta jest konkurencyjna - szczególnie, że w skład tak skonfigurowanego zestawu wchodzi dodatkowy „gadżet”. Jak podaje operator, promocja trwa od piątku 28 października 2011 roku do końca roku lub wyczerpania zapasów.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej