czwartek 03 listopad 2011 | Jan Petersen

Telewizor, notebook lub tablet za abonament telefoniczny

Nowa propozycja wielkopolskiego operatora to mocny akcent na telekomunikacyjnej mapie ofert w Polsce. Teraz wykupując w firmie Inotel pakiet usług, nowi i dotychczasowi klienci dostają do wyboru - netbook, telewizor lub tablet marki Samsung.

Konkurencyjność na rynku usług telekomunikacyjnych rośnie. To dobra wiadomość dla abonentów, którzy mogą przebierać wśród coraz atrakcyjniejszych finansowo i programowo ofert. Ta, która proponowana jest przez wielkopolskiego Inotela to Trójpak Gadżet.

Wybierz sobie prezent

Przy wykupie pakietu usług składającego się z telewizyjnego pakietu cyfrowego, pakietu filmowego, 100-megowego Internetu stacjonarnego, Internetu mobilnego oraz telefonu z pakietem 500 darmowych minut każdy klient - nowy i dotychczasowy - może otrzymać wybrany „gadżet” w specjalnie obniżonej, promocyjnej cenie.

  • Zdecydować się można na:
  • Notebook Samsung N150,
  • telewizor Samsung LE32D550

lub

  • tablet Samsung Galaxy.

Koszty abonamentu to w sumie 199 zł/m-c, choć patrząc na niskie ceny każdego z elementów pakietu, oferta jest konkurencyjna - szczególnie, że w skład tak skonfigurowanego zestawu wchodzi dodatkowy „gadżet”. Jak podaje operator, promocja trwa od piątku 28 października 2011 roku do końca roku lub wyczerpania zapasów.