Strona główna / Biznes / Premiera: ZTE HD Light Tab 2
czwartek 19 styczeń 2012 | Cezary Tchorek-Helm/ZTE
Premiera: ZTE HD Light Tab 2
Nowość ZTE – Light Tab 2 to super lekki tablet w pełni kompatybilny ze standardami 3G i Wifi. Urządzenie posiada procesor taktowany zegarem 1.4GHz, który jest szybszy niż większość jedno i dwurdzeniowych procesorów na rynku.
Tagi: android, zte, tablet,

Light Tab 2 jest wyposażony w dotykowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024x600, który gwarantuje czysty obraz wspierany dodatkowo przez dźwięk systemu Dolby Surround. Takie połączenie gwarantuje niezapomniane wrażenia przy korzystaniu z funkcji audio-video.

  • Urządzenie obsługuje także wszystkie główne formaty odtwarzania video w tym H.264, MPEG4 (720P) i Flash.
  • Tablet posiada dwa aparaty wysokiej jakości. Przedni aparat wyposażony jest w sensor CMOS o czułości 300,000 pikseli, tylni również posiada sensor CMOS, tym razem o czułości 3M pikseli zaopatrzony dodatkowo w system ostrości auto focus i 1.6-krotny zoom cyfrowy.  
  • Wielojęzyczny system operacyjny Android 2.3.5 oferuje płynne przetwarzanie i dostęp do 300,000 aplikacji Android Market. Tablet Light Tab 2 od ZTE pozwala na zabawę z aplikacjami, przeglądanie stron internetowych, czytanie książek, słuchanie muzyki i oglądanie filmów w każdym miejscu.
  • Urządzenie posiada wbudowany GPS.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej