Strona główna / Biznes / Portal monitoringu on-line
niedziela 22 kwiecień 2012 | Jan Petersen
Portal monitoringu on-line
Portal mydlink (bezpłatna rejestracja pod adresem http://mydlink.com/) umożliwia użytkownikom uzyskanie łatwego dostępu do obrazu z kamer IP poprzez strumieniowe przesyłanie wideo na żywo przez Internet. Darmowa aplikacja mydlink, dostępna na komputerach, tabletach i smartfonach umożliwia konfigurowanie kamery w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie.
Tagi: monitoring, d-link,

Dzięki nowym funkcjom udostępnionym przez firmę D-Link, użytkownicy portalu nie muszą już logować się aby uzyskać dostęp do interfejsu kamery i mają możliwość przeglądania zarejestrowanych nagrań. Dzięki wprowadzonym zmianom w każdej chwili można zdalnie zmienić ustawienia jasności i dźwięku dla kamery sieciowej DCS-942L. Możliwe jest także przeglądanie, po jednym kliknięciu, nagrań wideo z karty SD, znajdującej się w kamerze.

  • Zmianie uległy również ustawienia detekcji ruchu. Można dostosować je do własnych potrzeb tak, by ruchome obiekty były lepiej wykrywane. Rozszerzony został tryb dzień/noc - czujnik znajdujący się w kamerze, gwarantuje prawidłowy odczyt warunków oświetlenia nawet w ciemności.
  • Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z prywatnego systemu monitoringu, wszystkie modele kamer IP D-Link mogą współpracować z aplikacją mydlink za pośrednictwem sieciowego rejestratora wideo. Rejestrator DNR-322L ma miejsce dla dwóch dysków twardych, dzięki którym urządzenie może służyć zarówno jako rejestrator wideo w sieci, jak i urządzenie pamięci masowej (NAS). W wyniku dodania nowych funkcji, możliwe jest oglądanie na żywo nagrań z profesjonalnych kamer IP.

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej