Strona główna / Biznes / CRM na iPada
czwartek 24 maj 2012 | Cezary Tchorek-Helm
CRM na iPada
Firma update software opracowała nową aplikację na Apple iPad. Narzędzie umożliwia mobilne administrowanie danymi klientów, a także zarządzanie kontaktami, zadaniami i umowami. Zaprojektowana od podstaw aplikacja update CRMpad jako pierwsza w pełni wykorzystuje potencjał tego popularnego tabletu, jako podręcznego urządzenia CRM.
Tagi: crm, ipad, firma,

update CRMpad działa na bazie systemu CRM update.seven, który zdalnie udostępnia swoje procesy umożliwiające zarządzanie danymi klientów, kontraktami, potencjalnymi szansami handlowymi, zadaniami, zamówieniami czy zgłoszeniami serwisowymi.

Tablet i funkcjonalność update.seven

Aplikację zaprojektowano i opracowano specjalnie z myślą o iPadach. Łączy ona zalety znanego już rozwiązania CRM z łatwą i intuicyjną obsługą tych urządzeń. update CRMpad działa na bazie systemu update.seven, który udostępnia specyficzne dla danego przedsiębiorstwa procesy CRM. Firma update dostosowała nową aplikację update CRMpad do zadań, z jakimi ma do czynienia każdy specjalista w dziedzinie zarządzania relacjami z klientem. Gwarantuje ona łatwy dostęp do potrzebnych informacji i baz danych, co pozwala użytkownikom w optymalny sposób obsługiwać klientów poza biurem. Aplikacja ma przejrzystą, łatwo modyfikowalną konsolę, dzięki której planowanie dnia i wszystkich spotkań jest niezwykle proste. Kontekstowa nawigacja zapewnia intuicyjną obsługę i szybki dostęp do danych klienta.

Obsługa technologii GPS

System GPS i integracja z serwisem Google Maps dają szansę optymalnego planowania dnia pracy, a także pełnej kontroli nad mobilnym pracownikiem i jego klientami. Aplikacja na iPadzie nie tylko umożliwia przygotowywanie spotkań w pełnym zakresie, lecz także pozwala na miejscu przetwarzać dane klienta, a następnie jednym dotknięciem udostępniać je w systemie centrali. Ponadto, użytkownicy update CRMpad mają możliwość wprowadzania krótkoterminowych zmian w kalendarzu spotkań. Dzięki zintegrowanej przeglądarce potrzebne dokumenty mogą być wyświetlane bezpośrednio w aplikacji w formatach pdf, ppt, xls, doc oraz jako zdjęcia lub materiały wideo.

update CRMpad działa na wszystkich modelach iPada z systemem iOS 5.0 lub nowszym. Transmisja danych do centralnego systemu CRM update.seven (Service Pack 8) odbywa się przez połączenie 3G lub WiFi.

 Najważniejsze korzyści

 • Dostęp do aktualnych danych CRM (w trybie online i offline) z dowolnego miejsca
 • Konsole umożliwiające sprawne planowanie dnia pracy
 • Produktywne wykorzystanie czasu oczekiwania i dojazdów
 • Obsługa technologii GPS i integracja z Google Maps
 • Maksymalna wygoda obsługi dzięki intuicyjnej nawigacji dostosowanej do kontekstu
 • Inteligentne funkcje filtrowania i wyszukiwania
 • Globalne przeszukiwanie obejmujące wiele podmiotów
 • Elastyczne i dokładne dopasowywanie masek
 • Szybka rejestracja zleceń z funkcją koszyka na zakupy
 • Ocena i kontrola wydajności punktów sprzedaży
 • Zintegrowane narzędzie do podglądu dokumentów

Bezpłatna wersja testowa dostępna jest pod adresem http://www.update.com/pl/CRMpad.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej