Strona główna / Biznes / Hotel nowej generacji: nie tylko na Euro
środa 06 czerwiec 2012 | Robert Kamiński
Hotel nowej generacji: nie tylko na Euro
Novotel jest marką, która wyznacza trendy w hotelarskim wzornictwie. Oferując nowy, całkowicie innowacyjny pokój, potwierdza, że jest w tym względzie wzorem do naśladowania. Bezpłatny dostęp do internetu to w polskich hotelach standard – stacja dokująca do iPada, to nowość.

Zaproponowany wystrój to połączenie nowoczesnego designu i nowatorskich rozwiązań z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Najnowsze pokoje są już dostępne w hotelu Novotel Warszawa Centrum, a od przyszłego roku goście będą mogli z nich skorzystać w nowo otwieranym hotelu Novotel Łódź.

Do pracy i odpoczynku

Architekci starali się stworzyć miejsce idealne do pracy i odpoczynku. Tak samo jak w domu, tak i tu goście powinni czuć się wygodnie. Nowy pokój został zaprojektowany, by dać gościom poczucie przestrzeni i swobody. Ma on spełniać oczekiwania wszystkich klientów, zarówno biznesmenów, jak i turystów, którzy docenią wygląd pokoju oraz jego praktyczne funkcje.

Przestrzeń

Transparentność i przenikanie się przestrzeni, to najważniejsze cechy nowego pokoju. Nowatorskie rozwiązania, odpowiedni dobór kolorów i gra światła wprawiają gości w dobre samopoczucie i sprzyjają odpoczynkowi.

novotel

Łóżko to najważniejszy element pokoju hotelowego i to właśnie jemu poświęcono najwięcej uwagi. Przede wszystkim używamy je do spania i odpoczynku, ale można w nim także pracować na laptopie, czy zjeść leniwe śniadanie. Jest wyposażone w gruby i wygodny materac, zostało wykończone tapicerowanym zagłówkiem, który idealnie dopasowuje się do kształtu pleców. Całość jest zwieńczona  podświetlaną ramą, której jasność  można regulować tworząc dowolny nastrój. Dla jeszcze większego komfortu, przy łóżku umieszczone są obrotowe lampki do czytania, umożliwiające ustawienie kąta padania światła.

Wystrój inspirowany najnowszymi trendami

Szczególną uwagę poświęcono nie tylko wystrojowi wnętrza, ale i zastosowanym materiałom. Dekoracje utrzymane są w spokojnej, ponadczasowej tonacji kolorystycznej, wzbogaconej czerwonymi, żółtymi lub niebieskimi akcentami. Dodatkowo nowoczesnego charakteru dodają lampy Toloméo zaprojektowane przez firmę Artémide.

Funkcjonalność

Przygotowując projekt, skupiono się na prostocie i rozwiązaniach przyjaznych dla przebywających w nim gości. Biurko, dzięki swoim niewielkim rozmiarom zajmuje mniej miejsca. Chowany pod nie stolik daje dodatkową powierzchnię do pracy i znajduje zastosowanie także jako stolik kawowy. Można go przesunąć w kierunku łóżka i wykorzystać na przykład jako miejsce do pracy czy zjedzenia śniadania. Nowy pokój został także wyposażony w 32 calowy płaski ekran tv oraz panel przyłączeniowy dla urządzeń zewnętrznych z wejściem USB, audio i video.

Standard Executive

Pokoje najnowszej generacji w Novotel Warszawa Centrum są oferowane w standardzie Executive. Znajdują się na 31. piętrze hotelu. Z ich okien klienci mogą podziwiać imponującą panoramę Warszawy. Oprócz nowoczesnego wystroju wnętrza, miłośnicy nowych technologii znajdą w pokoju stację dokującą do iPhona i iPada, a także ekspress do kawy firmy Nespresso. Każdy pokój oferuje darmowy dostęp do internetu WiFi Premium oraz bezpłatne rozmowy lokalne z telefonu stacjonarnego. Na tym samym piętrze w hotelu znajduje się też klub Welness z siłownią i sauną - szczególne miejsce dla tych, którzy pragną zrelaksować się po pracowitym dniu podziwiając z okien widok Pałacu Kultury i Nauki.

novotel

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej