Strona główna / Biznes / Notebook pod ochroną
sobota 09 czerwiec 2012 | Mariola Czapkiewicz/Canyon
Notebook pod ochroną
Canyon przedstawia nowe modele toreb i plecaków na notebook: CNR-NB3W, CNR-NB3L i CNR-NB23, które pozwalają w wygodny i bezpieczny sposób przenosić komputer, przydatne akcesoria i inne drobiazgi.

Torby marki Canyon – CNR-NB3W oraz CNR-NB3L dzięki specjalnie wzmocnionej, wewnętrznej przegródce, gwarantują notebookowi solidne zabezpieczenie przed uszkodzeniami czy zarysowaniami. Oba modele posiadają także praktyczne kieszenie i dodatkowe przegrody, które można wykorzystać do przenoszenia dokumentów, książek, telefonu komórkowego oraz innych przydatnych drobiazgów. Wykonano je z materiału, który łączy w sobie lekkość i wytrzymałość, a jednocześnie jest wodoodporny. Dzięki temu torby stanowią dobre zabezpieczenie dla sprzętu w każdych warunkach. Jakość i funkcjonalność to cechy, które łączą oba modele, różni je natomiast design.

  • CNR-NB3L wykonana została w klasycznej i prostej czerni, urozmaiconej pomarańczowymi elementami. Może ona pomieścić notebooka o rozmiarach do 16”, podczas gdy CNR-NB3W jest nieco mniejsza i nadaje się do przenoszenia sprzętu do 15.4”. Ponadto jest ona utrzymana w zupełnie innej stylistyce – biało-pomarańczowa torba wygląda lekko i młodzieżowo.
  • Miłośnikom plecaków Canyon może z kolei zaproponować model CNR-NB23 przeznaczony do przenoszenia notebooków o rozmiarach do 16”. Podobnie jak torby jest on wyposażony w specjalną przegródkę na laptopa oraz cały szereg dodatkowych kieszeni. Ponadto posiada także wyjście na słuchawki, co pozwala wygodnie trzymać telefon czy odtwarzacz mp3 w plecaku podczas słuchania muzyki. CNR-NB23 wykonany jest w czarnym kolorze, który ożywiono ciekawym pomarańczowo-białym nadrukiem. Tylna powierzchnia plecaka została pokryta specjalnym materiałem, który zapewnia komfort i wygodę podczas noszenia.
  • CNR-NB3W 125 zł
  • CNR-NB23 75 zł
  • CNR-NB3L 125 zł

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej