Strona główna / Biznes / Pierwszy na świecie smartfon 4:3
niedziela 26 sierpień 2012 | Cezary Tchorek-Helm/LG
Pierwszy na świecie smartfon 4:3
Po udanym debiucie w Korei i Japonii LG Swift Vu: zostanie wprowadzony na wybrane rynki w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej już we wrześniu tego roku. LG Swift Vu: jest wyposażony w pierwszy na świecie 5-calowy wyświetlacz o współczynniku kształtu obrazu 4:3, który sprawia, że różnica między tradycyjnymi tabletami a smartfonami się zaciera, a wrażenia płynące z korzystania z tego modelu są naprawdę wyjątkowe.
Tagi: lg, smartfon,

„Wyróżniająca się obudowa czyni model Optimus Vu wyjątkowym nawet w kategorii smartfonów z 5-calowym wyświetlaczem, która naszym zdaniem zyska na popularności wraz  z pojawianiem sie kolejnych modeli” — powiedział dr Jong-Seok Park, prezes i dyrektor generalny LG Electronics Mobile Communications Company.

  • Od marcowego debiutu w Korei sprzedano ponad 500 tys. sztuk modelu LG Optimus Vu:, co pokazuje, że użytkownicy z entuzjazmem przyjęli jego oryginalny design i kształt. Pozytywny odbiór urządzenia w Korei skłonił LG do wprowadzenia go w tym miesiącu na rynek japoński, gdzie również spotkał się z szeroką aprobatą.

Globalna wersja modelu LG Swift Vu: będzie wyposażona w czterordzeniowy, mobilny procesor NVIDIA® Tegra® 3 w konfiguracji 4-PLUS-1™, z piątym rdzeniem oszczędzającym baterię, który zapewnia doskonałą równowagę między wydajnością a czasem pracy. Cztery rdzenie mogą być używane do zadań wymagających wysokiej wydajności, takich jak gry czy korzystanie z kilku funkcji jednocześnie. W przypadku rozmowy, sprawdzania poczty, odtwarzania muzyki czy filmów używany jest tylko jeden, piąty rdzeń, co zapewnia użytkownikowi znaczną oszczędność energii.
 
Pięciocalowy wyświetlacz  IPS o wysokiej rozdzielczości i współczynniku kształtu obrazu 4:3 czyni z modelu LG Swift Vu: urządzenie wyjątkowe: duże a jednocześnie łatwo mieszczące się w kieszeni. LG Swift Vu: będzie wyposażony w najnowsze wersje QuickMemo™ i Notebook — dwóch funkcji, do których idealnie nadaje się tak duży wyświetlacz.
 
Tech

  • System operacyjny    Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Sieć    2G/3G
  • Wyświetlacz     5-calowy XGA IPS o proporcjach 4:3, 768 x 1024 piks.
  • Pamięć    32GB
  • Aparat    8,0 MP (tył) + 1,3 MP (przód)
  • Wymiary    139,6 x 90,4 x 8,5mm
  • Waga    168g

 

 

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej