Strona główna / Biznes / Rozmowy wideo między Skype, Facebookiem i Google Talk
wtorek 16 październik 2012 | Cezary Tchorek-Helm
Rozmowy wideo między Skype, Facebookiem i Google Talk
Dzięki rozwiązaniu Polycom będzie możliwe prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy. Użytkownicy Skype, Facebooka, Google Talk połączą się  za pomocą jednego kliknięcia.

Skype, Facebook i Google Talk są tylko jednymi z wielu systemów B2C do czatu wideo z którymi RealPresence Polycom CloudAxis umożliwi połączenie.  RealPresence CloudAXIS to pakiet oprogramowania, który działa na platformie Polycom RealPresence w prywatnych chmurach korporacyjnych lub chmurach publicznych i zapewnia powszechny dostęp do współpracy wideo klasy korporacyjnej dowolnym firmom (B2B) lub konsumentom (B2C) z najwyższą jakością, niezawodnością i bezpieczeństwem.

RealPresence CloudAXIS

Pakiet RealPresence CloudAXIS to doskonała propozycja dla partnerów Polycom i dostawców usług, którzy chcą zapewnić klientom więcej korzyści i zyskać nowe źródła przychodów, oferując nie samo „wideo jako usługę” (Video-as-a-Service, VaaS), ale „współpracę wideo jako usługę” (Video Collaboration-as-a-Service, VCaaS) poprzez dodanie takich funkcji, jak rejestrowanie, transmisja strumieniowa, konferencje wideo oraz narzędzia do współpracy (na przykład tablica interaktywana). Pakiet RealPresence CloudAXIS zapewnia też dodatkowe korzyści dużym przedsiębiorstwom z platformą RealPresence, które teraz mogą tworzyć prywatne chmury korporacyjne do współpracy wideo B2B i B2C.

  • Pakiet RealPresence CloudAXIS składa się z globalnego katalogu, mechanizmu wykrywania obecności, klienta internetowego (obsługującego przeglądarki zgodne z HTML5) oraz elastycznego brokera zasobów, który dynamicznie przydziela kluczowe zasoby, takie jak przepustowość, bazy danych, sesje i media, aby zoptymalizować wrażenia użytkowników. Pakiet RealPresence CloudAXIS to rozszerzenie platformy RealPresence, które zapewnia skalowalność, bezpieczeństwo i niezawodność klasy operatorskiej.

 

 

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej