Strona główna / Biznes / Promocje na routery wielofunkcyjne
środa 20 luty 2008 | Redakcja
Promocje na routery wielofunkcyjne
DrayTek – producent sprzętu sieciowego i innowator technologii bezprzewodowej oraz VoIP – rozpoczął wyprzedaż wybranych, wielofunkcyjnych routerów, przed wprowadzeniem do oferty nowych serii urządzeń DrayTek.
Tagi: router, draytek,

Wyprzedaż sprzętu DrayTek dotyczy dwóch modeli: Vigor 2800 i Vigor 2800G, które są dedykowane przede wszystkim dla małych i średnich firm. Są to wielofunkcyjne urządzenia zapewniające dostęp do Internetu w nowym standardzie ADSL2/2+, zgodnym z dotychczasowym standardem ADSL. Dzięki wbudowanemu 4-portowemu switch'owi (z transferem danych 10/100 Mbit/s), umożliwiają one stworzenie lokalnej sieci transmisji danych.

Vigor 2800

Vigor'y z serii 2800 to również kompleksowe zabezpieczenia - posiadają rozbudowany firewall (filtr danych, ochrona przed atakami DoS, przypisywanie MAC-adresów do adresów IP, filtr URL, blokowanie ruchu P2P, filtrowanie treści stron WWW). Oprócz tego dają możliwość stworzenia nawet do 32 wirtualnych tuneli VPN, zabezpieczających połączenia pomiędzy klientami końcowymi w Internecie i są wyposażone w przydatne narzędzia do zarządzania urządzeniem (interfejs przez stronę WWW, zdalna konfiguracja i aktualizacja, czy też  rozbudowane funkcje diagnostyczne).

Vigor 2800G

Model Vigor 2800G posiada dodatkowo wbudowany Access Point sieci WLAN, który transmituje sygnał radiowy w standardzie SuperG (umożliwia przesyłanie danych z prędkością 108Mb/s).

Ceny

Urządzenie DrayTek Vigor 2800 można kupić w w promocyjnej cenie 445 zł brutto (wcześniej – 676 zł brutto), natomiast model Vigor 2800G dostępny jest w cenie 521 zł brutto (przed promocją – 761 zł brutto). Promocja trwa do wyczerpania zapasów magazynowych.

„Promocje na sprzęt DrayTek'a to zwiastun nadejścia nowych serii urządzeń, między innymi Vigor2820 oraz serii Vigor z Access Point opartym na drafcie „n”. Przed ich wprowadzeniem do oferty robimy miejsce w naszych magazynach i wyprzedajemy po okazyjnych cenach inne urządzenia. Dla tych klientów, którzy szukają teraz routera wielu możliwości, aktualna promocja DrayTek to naprawdę świetna okazja do zaopatrzenia się w bardzo dobrej jakości sprzęt sieciowy i w bardzo dobrej cenie” – zachęca do zakupów Bogdan Płachtij, Prezes Zarządu Brinet Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora DrayTek w Polsce.

DrayTek Corporation to wiodący na świecie producent urządzeń sieciowych, które są adresowane do wymagających użytkowników prywatnych, a także do małego i średniego biznesu. Od początku swojej działalności w 1997 roku, DrayTek rozwija technologie zdalnego dostępu VPN i ISDN oraz rozwiązania obsługujące szerokopasmowy dostęp do Internetu. Produkty DrayTek wyróżniają się również zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu VoIP, komunikacji bezprzewodowej oraz bezpieczeństwa sieci (zapory sieciowe, filtry stron WWW, zapory UTM).

W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów firmy DrayTek jest Brinet. Spółka ta współpracuje również z firmą Funkwerk Enterprise Communication GmbH, dystrybuując na rynku polskim marki: Elmeg, Bintec, Artem.

Podobne artykuły
Komentarze
comments powered by Disqus
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej