Strona główna / Maszyneria / Najbezpieczniejsze na świecie drukarki obsługujące format A3
czwartek 27 kwiecień 2017 | Redakcja
Najbezpieczniejsze na świecie drukarki obsługujące format A3
Nowe urządzenia HP obsługujące format A3 ułatwiają pracę klientom i serwisantom, oferując im zaawansowane, bezkonkurencyjne zabezpieczenia , niedrogi druk w kolorze z wykorzystaniem technologii HP PageWide oraz dłuższy czas nieprzerwanej pracy dzięki technologii HP Smart Device Services.

Celem było dostarczenie partnerom szerokiej gamy urządzeń MFP obsługujących format A3 z przełomowymi technologiami i szeregiem opcji wykończeniowych, które spełniałyby ich obecne i przyszłe potrzeby w zakresie druku – powiedział Tuan Tran, wiceprezes i dyrektor generalny, LaserJet and Enterprise Solutions w HP Inc. Dziś spełniamy tę obietnicę i kontynuujemy naszą misję, którą jest wyznaczanie nowych standardów rynkowych. Wykorzystując bogatą wiedzę, którą zgromadziliśmy podczas prac nad dużymi drukarkami komercyjnymi, zoptymalizowaliśmy nasze konstrukcje, zwiększyliśmy szybkość druku i umożliwiliśmy drukowanie o wyższej jakości przy niższych kosztach.
Firma HP zawarła umowy z ponad 500 dystrybutorami, w tym z największymi i najszybciej rozwijającymi się partnerami w różnych regionach na całym świecie. Po wprowadzeniu nowej oferty urządzeń A3 partnerzy zyskali nowe możliwości zwiększania przychodów i marż na rynku wartym 55 miliardów dolarów.
Pracowaliśmy ramię w ramię z naszymi partnerami, omawiając ich potrzeby, oceniając preferowane przez nich narzędzia i starając się lepiej zrozumieć ich modele biznesowe – powiedział Aurelio Maruggi, dyrektor generalny działu A3 Solutions w HP Inc . Te wspólnie opracowane innowacje nie tylko wzmocniły nasze relacje, ale również miały bezpośredni, pozytywny wpływ na ofertę końcową.

Zaawansowane zabezpieczenia i ochrona sieci

Nowe drukarki wielofunkcyjne A3 od HP Inc., wyposażone są w najbardziej zaawansowane zabezpieczenia dostępne na rynku. Jest to konieczne w obliczu coraz liczniejszych zagrożeń biorących na cel biznesowe urządzenia wielofunkcyjne, które często działają w sposób zbliżony do komputerów. Ponieważ, jak się okazuje, odpowiednie zabezpieczenia posiada tylko niespełna dwa procent spośród setek milionów urządzeń używanych na całym świecie, zwiększenie bezpieczeństwa druku jest dziś priorytetem dla firm. Oferowane przez HP urządzenia MFP klasy korporacyjnej są wyposażone w kompleksowy pakiet zabezpieczeń, który chroni zarówno sam sprzęt, dane, jak i dokumenty, zapewniając wielowarstwowe podejście do bezpieczeństwa.

hp laserjet

Chmurowe innowacje i ograniczone koszty

Oferowane przez HP urządzenia MFP obsługujące format A3 – w tym trzy serie urządzeń PageWide i trzynaście LaserJet – korzystają z nowej, chmurowej platformy serwisowej HP Smart Device Services (SDS). SDS maksymalizuje czas ciągłej pracy, integrując zaawansowaną zdalną diagnostykę, wykrywanie problemów specyficznych dla urządzenia, a także monitoruje je pod kątem jego stanu, statusów itp.
Urządzenia HP PageWide Pro zmniejszają koszty druku kolorowego , jednocześnie zapewniając największą w tej klasie szybkość druku . Urządzenia jedno- i wielofunkcyjne drukują z szybkością od 35 do 60 stron na minutę (do 80 stron na minutę w trybie do ogólnych zastosowań biurowych). Technologia PageWide jest też bardziej ekologiczna – zużywa nawet siedem razy mniej energii , niż niektóre konkurencyjne drukarki kolorowe tej samej klasy, a jednocześnie generuje znacznie mniej odpadów związanych z opakowaniami materiałów eksploatacyjnych oraz wymiennymi podzespołami o większej trwałości.

Dostępność

Urządzenia MFP obsługujące format A3 są do nabycia u wybranych partnerów albo bezpośrednio od HP Inc. Sugerowana cena detaliczna netto urządzeń wolnostojących zaczyna sie od blisko 7500 zł netto.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej