Strona główna / Maszyneria / VPN dla każdego
niedziela 20 styczeń 2019 | Redakcja
VPN dla każdego
Dzięki routerowi Insight Instant VPN BR500 każda firma, nawet bez doświadczenia w zakresie technologii, może w jednej chwili stworzyć bezpieczną sieć VPN.
Tagi: vpn, netgear, router,

Model BR500 skierowany jest zarówno do małych, jak i średnich firm, które dzięki wykorzystaniu sieci VPN do zdalnych połączeń biznesowych chcą zapewnić sobie poufność wrażliwych danych.

Warto podkreślić, że dzięki opcji Instant VPN użytkownicy BR500 mogą w prosty sposób skonfigurować sieć VPN - zarówno w biurze, jak i zdalnie. Co ważne, urządzenie korzysta z aplikacji NETGEAR Insight, dzięki czemu konfiguracja sieci VPN jest maksymalnie uproszczona i sprowadza się do jednego etapu. Dodajmy, że aplikacja pozwala na natychmiastowe wykrywanie, konfigurowanie oraz ciągłe monitorowanie sieci wybranych punktów dostępu WiFi, przełączników i urządzeń pamięci masowej NETGEAR oraz zarządzanie nimi z dowolnego miejsca. Wspomnieć tu należy, że NETGEAR Insight umożliwia konfigurację i zarządzanie sieciami za pomocą łatwej w użyciu aplikacji mobilnej lub portalu Insight Cloud.

Z kolei wbudowana w router zapora sieciowa zapewnia dodatkową warstwę zabezpieczeń - nie tylko zapobiega ona nieupoważnionemu dostępowi do sieci, lecz również zgodnie z wewnętrznymi zasadami monitoruje komunikację pomiędzy siecią firmową a światem zewnętrznym. Co ważne, jej reguły można również łatwo skonfigurować za pomocą wspomnianej już aplikacji Insight lub poprzez portal Insight Cloud.

 

Na koniec warto wspomnieć o 5-letniej gwarancji urządzenia z możliwością jego wymiany w następnym dniu roboczym.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej