Strona główna / Maszyneria / Super miniaturyzacja VIA
czwartek 16 październik 2008 | Zdzisław Chrząstka/Leszek Biały
Super miniaturyzacja VIA
VIA prezentuje swoje produkty na targach automatyki i systemów kontroli ISA Expo 2008 w Reliant Center w Houston. Na targach prezentowane są najnowsze płyty główne VIA Pico-ITX – w pełni wyposażone, lecz niezwykle małe platformy (10cmx7,2cm).
Tagi: via, procesor,
,p>Płyty VIA EPIA-P700 i VIA EPIA-P710 wyróżniają się procesorami z najnowocześniejszymi systemami oszczędzania energii i elastycznymi układami wejść/wyjść, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w ciasnych, przemysłowych środowiskach. Prezentowane będą również najnowsze, innowacyjne płyty główne VIA, w tym VIA EPIA-N700 Nano-ITX i VIA EPIA-M700 Mini-ITX ze zunifikowanym chipsetem mediów cyfrowych i zintegrowanym układem graficznym VIA VX800.

Wśród produktów systemowych VIA zaprezentowany zostanie VIA vmpc vm7700 z opatentowanym systemem montażu VESA. Wyjątkowo cienki profil urządzenia umożliwia łatwe przekształcenie zwykłego monitora komputerowego w programowany cyfrowy wyświetlacz.

Produkty partnerów VIA to między innymi systemy Cooler Master oparte na płytach głównych Mini-ITX i Nano-ITX, a także kompaktowy Merlin CSI Gateway Controller na bazie płyty Pico-ITX, stosowany w kontrolerach przemysłowych .

ISA Expo 2008 to ważne wydarzenie umożliwiające prezentację roli VIA w dziedzinie innowacyjnych platform procesorowych x86 dla branży przemysłowej - od procesorów x86 i chipsetów o doskonałej wydajności energetycznej po zaawansowane układy sterujące łącznością, multimediami i sieciami.

ISA Expo 2008

ISA EXPO to globalne targi rozwiązań, praktyk i produktów z dziedziny automatyki i kontroli. Na targach ISA Expo spotykają się profesjonaliści z kluczowych branż, a program imprezy umożliwia zapoznanie się z najnowocześniejszymi technologiami i przyszłymi trendami.

VIA Technologies to dostawca procesorów x86 o zmniejszonym poborze mocy, stanowiących podstawę innowacji systemowych na rynku komputerów PC, systemów klienckich, mobilnych i wbudowanych. Oferowane przez VIA energooszczędne procesory, chipsety, zaawansowane złącza i rozwiązania multimedialne umożliwiają powstawanie rozbudowanych platform komputerowych i komunikacyjnych, w tym także cieszących się szerokim uznaniem kompaktowych płyt głównych sprzedawanych pod własną marką. Siedziba firmy znajduje się w Tajpej na Tajwanie.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej