Strona główna / Maszyneria / Nowa generacja wideokonferencji
wtorek 21 październik 2008 | Kasia Żabczyńska
Nowa generacja wideokonferencji
Firma MEDIAZ, dystrybutor rozwiązań wideokonferencyjnych, wprowadziła do oferty nową generację produktów firmy LifeSize Communications: LifeSize Room 200. To pierwszy na świecie wideoterminal Full High Definition.

Wideoterminal pracuje z rozdzielczością 1080p z 30 klatkami na sekundę oraz rozdzielczością 720p z 60 klatkami na sekundę. Do sprzedaży na polskim rynku trafia również LifeSize Team 200 – nowy wideoterminal High Definition 720p o rozszerzonej funkcjonalności w bardzo atrakcyjnej cenie.

Systemy wideokonferencyjne eliminujące czas i koszty związane z rutynowym podróżowaniem są nową falą komunikacji biznesowej. Dostarczane przez MEDIAZ rozwiązania LifeSize, oferują najwyższą jakość, unikalną elastyczność oraz niskie koszty zakupu i eksploatacji.

W obliczu kryzysu finansowego i konsekwencji z nim związanych, Klienci szukają efektywnych kosztowo rozwiązań wideokonferencyjnych, które pomogą ich organizacjom zaoszczędzić czas i znacznie zredukować koszty związane z rutynowym podróżowaniem oraz podnieść efektywność pracy. Ważne jest aby rozwiązanie oferowało najwyższą z możliwych jakość komunikacji oraz niskie koszty eksploatacji. LifeSize wpisuje się w te potrzeby perfekcyjnie, oferując rozwiązania 1080p i 720p o niewiarygodnie niskich wymaganiach prędkości łącza IP i jakości, która pozwala prowadzić spotkanie wideo w ten sam sposób co klasyczne bez potrzeby podróżowania” - powiedział Przemysław Wyszyński, Dyrektor Generalny MEDIAZ.

Nowa lina – 3 produkty

LifeSize Room 200

Pierwszy na świecie dostępny w sprzedaży system wideokonferencyjny oferujący rozdzielczość Full High Definition 1080p-30 przy paśmie łącza na poziomie
1.7 Mbit/s, rozdzielczość 720p-60 na łączu 1.1 Mbit/s oraz 720p-30 przy połączeniu 768 Kbit/s.

LifeSize Conference 200

Pierwszy system Telepresence, zgodny ze standardami Full High Definition
1080p-30 / 720p-60, który oferuje pełną zgodność z popularnymi systemami wideokonferencyjnymi High Definition jak i Standard Definition.

LifeSize Team 200

Wideoterminal High Definition o rozszerzonej funkcjonalności, który obsługuje dwa ekrany, do dwóch kamer HD i dwóch mikrofonów a także umożliwia przeprowadzanie wideokonferencji z kilkoma lokalizacjami jednocześnie.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Nazwa.pl
więcej
Video
więcej
Video"
więcej