Strona główna / Maszyneria / Słuchawki do VoIP
wtorek 03 luty 2009 | K. Żabczyńska
Słuchawki do VoIP
Oprócz komputera i Internetu, kluczem do swobodnego korzystania z technologii VoIP jest wygodny zestaw słuchawkowy. Wynika to wprost z częstej konieczności jednoczesnego prowadzenia rozmowy i operowaniu klawiaturą lub myszą.
Tagi: voip, internet, firma,

 

Verbatim wprowadza trzy zestawy słuchawkowe do telefonii internetowej (VoIP) oraz serię ośmiu rodzajów słuchawek w trzech różnych modelach do słuchania muzyki o najwyższej jakości dźwięku. Wszystkie produkty są już dostępne w sprzedaży: zestawy słuchawkowe kosztują od 45,00 zł do 99,00 zł, a słuchawki od 22,40 zł do 46,50 zł (sugerowane ceny detaliczne).

Zestawy słuchawkowe do telefonii internetowej

Nowe zestawy słuchawkowe Verbatim idealnie nadają się do wykorzystania w telefonii internetowej. Podczas projektowania słuchawek „Multimedia Headphones” z mikrofonem na elastycznym, regulowanym wysięgniku, szczególny nacisk położono na wygodę użytkowania. Multimedialne słuchawki typu neckband - „Neck Band Multimedia Headphones” -  zostały wykonane z niezwykle lekkich materiałów, a dzięki temu, że nosi się je wygodnie z tyłu głowy, nawet bardzo długie rozmowy nie stają się uciążliwe.

Specjalnie z myślą o graczach przygotowano natomiast słuchawki „USB Multimedia Headphones”, które umożliwiają szybkie podłączenie do laptopa lub komputera stacjonarnego. Moduł sterowania pozwala na wygodne regulowanie głośności lub wyciszenie mikrofonu.

Osiem nowych słuchawek

Verbatim wprowadza również osiem nowych słuchawek dostępnych w trzech modelach: „SecureClip”, „Flexi Hook” i „Sound Isolating”. Mechanizm składania zastosowany w słuchawkach „SecureClip” umożliwia ich łatwe przenoszenie i przechowywanie. Słuchawki „Flexi Hook” wyposażone są natomiast w indywidualnie regulowany klips pozwalający na ich stabilne umocowanie za uchem, np. w czasie uprawiania joggingu czy jazdy na rowerze.

Trzeci model słuchawek, „Sound Isolating”, oferuje niezwykle wysoką jakość dźwięku. Ich specjalny kształt zapobiega przenikaniu dźwięków z otoczenia, co gwarantuje nieczym niezakłóconą przyjemność słuchania muzyki. Słuchawki „Sound Isolating” dostępne są także w wersji czarnej z odrębnym sterowaniem głośnikami i pozłacanym złączem jack, pozwalającym na uzyskanie jeszcze lepszych wrażeń akustycznych.

„Według prognoz GfK, do roku 2013 rynek telefonii internetowej wzrośnie średnio o 42,8%. Wychodzimy naprzeciw tej wyraźnej tendencji w segmencie prywatnym oraz szczególności profesjonalnym, oferując nowe słuchawki i zestawy słuchawkowe Verbatim” - mówi Mats Nordin, Dyrektor ds. rozwoju.

Podobne artykuły
zobacz więcej
Video
więcej
Video"
więcej
Facebook
więcej